Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek vásárolhatok...

Szerintetek vásárolhatok használt Römer babahordozót autósülést?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy az interneten vásárolhatok e használt márkás Römer babahordozót autósülést, babakocsit vagy inkább vegyek valami olcsóbbat de újat?
2011. máj. 9. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vehetsz használtat. Ha jó állapotban van én tuti azt vennék.
2011. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél használtat, de jobbat, mint olcsót, de nem olyan jót. Mi Maxi Cosit vettünk használtan, tökéletes állapotban. Ha jól emlékszem üzletben 40ezer lett volna az ára, használtan 15ezer volt és kaptunk mellé ajándékba egy 10ezres játszószőnyeget is. Ha jól tudom a Maxi mellett még a Römernek a legjobb a töréstesztje! Szerintem ne add alább. Egy pici baba nem tudja tönkretenni a hordozót az alatt a pár hónap alatt, amíg használja!
2011. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A pici baba valóban nem tudja tönkre tenni sem a hordozót,sem az autósülést.DE egy baleset/karambol annál inkább!


Ha még is használt mellett döntenél, beszéld meg az eladóval, hogy szeretnéd elvinni bevizsgáltatni, hogy volt e balesetes.Ha nem volt, valószínű úgy is megengedi,és Te is nyugodtabb leszel, hogy szakemberek is vetnek rá 1 pillantást!


Babakocsi téren, nyugodtan vehetsz használtat!Én is vettem már 1 párat!:)

2011. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Látszik az ülésen, ha szerkezeti sérülése van, ezért érdemes benézni az ülés alá. Mivel interneten akarod venni, az is elég, ha rákérdezel az eladónál, őszinte lesz, nem kockáztat meg egy negatív minősítést. Amúgy milyen szakemberrel lehet bevizsgáltatni?
2011. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok!


Minimanóban csinálnak ilyet állítólag!

Ha benéz a huzat alá, nem biztos, hogy a laikus szem látja a hibákat!

Egy hajszálrepedést, ott ahol nem feltűnő, nem lehet észrevenni!

2011. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!