Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom "megosztani" a...

Hogyan tudom "megosztani" a tv adását egy nagyobb monitorral?

Figyelt kérdés
vagyis azt szeretném hogy a jóval kisebb tv-ről kábellel "átvinni" az adást a nyobb LCD monitoromra ?? megoldható ez valahogy ??

2016. júl. 13. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
HDMI kábellel, igen.
2016. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2 módszer van:


1. Koax kábel-t bedugod egy HD Receiver-be, majd azon keresztül HDMI kábellel a monitorra (Érdeklődj a szolgáltatónál egy ilyen egység iránt, nekem pl. havi 300 Ft csak).


2. Veszel egy tv-kártyát a gépedbe, így nem közvetlen a monitoron lesz majd az adás, hanem egy szoftveren belül, amit feltelepítesz.


Én az első módszert ajánlom.

2016. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , de lehet hogy félreérthető voltam .. a kérdésem csak TV és egy nagy monitor kapcsolódására vonatkozik .Számítógép nélküli megosztás , "kiterjesztés" -re vonatkozik a kérdésem . - egy kis TV (22 coll) képét szeretném megjeleníteni egy nagy ( 40 coll) monitoron .
2016. júl. 13. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Azt szeretnéd, hogy a monitorodon lásd a TV adást, vagy azt, hogy mindkét készüléken egyszerre (monitoron is és tv-n is). Nem mindegy.
2016. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor mégegyszer neki futok, adott egy tv de nem ezen nézném az adást hanem egy nagy monitoron....ha át tudom adni a tv adását kábelen a monitornak , ...( természetesen ugyanazt látom ami a tv éppen az adott csatornán megy...)
2016. júl. 13. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod megtenni. A TV nem tud képet leadni, csak fogadni.
2016. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lajos54 ***** válasza:

Biztos, hogy típusfüggő, de a régebbi "kisképernyős" TV-k képesek voltak kiadni is a videojelelet (és a hangot is) a beépített Scart csatlakozón.

Például nekem van egy elég régi Funai TV-m, arról szoktam felvenni néha számítógéppel egy-egy műsort.

Ha ezt a kimenetet össze tudod kötni a monitor bemenetével, akkor működni fog.

Csak az a kérdés, hogy milyen kimenete van a tévének, és milyen bemenete a monitornak. Utána már csak a megfelelő csatlakozón múlik.

2016. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!