Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire adja ez a hangfal a...

Mennyire adja ez a hangfal a basszust? Voice Kraft LK 618 10

Figyelt kérdés

És ez jobb mint a másik??


LEWITZ PA 215 B



2016. júl. 13. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
LEWITZ PA 215B jobb mivel 15"-os mélysugárzó van benne a Voice dobozában pedig 10". Egyébként látszik is a frekvenciameneten. Mondjuk ha otthonra kell ne ezeket nézd inkább, bár a felhasználási cél a döntő.
2016. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Otthonra kellene. tudsz olyat írni?
2016. júl. 14. 14:52
 3/4 A kérdező kommentje:

Találtam még egy hangfalat.Ez milyen?

Sal pa 12 passzív hangfal 2 utas 300w

2016. júl. 14. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Wharfedale V-12 szokott tetszeni ezekből, persze van sok jó márka amit tudnék ajánlani ilyen az EV - RCF - Beyma - Eminence, dB Technologies ami inkább mérvadó az ár/ érték arány. Aktívból a dB Opera széria szerintem igen jó, mondjuk árban már elég húzós.

Otthonra :

Dali LEKTOR 6 , Yamaha NS-555 , Klipsch Reference R-15M és hasonlókat néznék TAGA Harmony Platinum , Castle Knight ,Nivis - Sound Art. Teljesen más megszólalása van ezeknek mint a professzionális hangosítási célokra szánt feljebb sorolt márkáknak. Azoknál az erőteljes néhol tolakodó hangvisszaadás a lényeges szempont érzékeny dobozok gyengébb mély-tartománnyal, ami látható a frekvenciameneten is. Minőségi zenehallgatáshoz inkább a felsőket ajánlom, lágy mélyek akár 30-40Hz is ideális 6-8" hangszóróátmérő kellemes magas-sugárzóval egybevetve. Félreértés ne essék nem leszólni akarom a Public Address (PA) rendszereket hiszen nekem is ez van. :)

Passzív vagy aktív változatban is megvásárolhatóak ezek a készülékek, az aktív beépített erősítőt jelent.

Passzív változatokhoz kell vásárolni még egy külön sztereó erősítőt, de szerintem ez világos. Ezekből is inkább a márkát érdemes erőltetni. Pioneer, Grundig -Fine Arts , Cambridge Audio , Rotel, NAD , Arcam , Yamaha, Marantz lehetne sorolni még pár érdemleges típust az biztos.


Polcsugárzó témában :

[link]

2016. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!