Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3 vásárlás elott állok....

Ps3 vásárlás elott állok. Lenne néhány kérdésem vele kapcsolatban. Egyáltalán megéri 2k16 ban a ps 3? Főleg abból a 160 gb-os verzió?

Figyelt kérdés

Ps 3-at szeretnék vásárolni. Igazából 3 kérdésre szeretnék választ kapni, amivel nem igazán vagyok tisztában.

1. CD-s játékot feltudnék telepíteni a ps-re ? Mert havernak lenne pár játéka, amit szívesen ideadna, de nem tudom hogy teljes egészében fellehetne rakni rá ? Vagy külön en is megkell vasaroljam ?

2. Megéri e, egy kb. 21.5"-es monitorra rákötni ? Megfelelő lenne a kepminoseg ? VGA-s monitorról lenne szó, vennék átalakítót

3. Egy 160gb-at szeretnék vásárolni. A hdd cserélhető nagyobbra? Ugy hogy a eredeti ps3 system megmaradjon ? Vagy esetleg az eltölthető internetről is ?!

Nagyon szepen köszönöm előre is a válaszokat, remélhetőleg ha választ kapok rájuk semmmi kétségem nem lesz a felől hogy megvásároljam. (xbox-ot 1000% hogy nem szeretnék.. Leírnám miért, de az mar egy másik tészta)



2016. júl. 17. 14:15
 1/2 anonim válasza:

3 éve hivatalos, törzskönyvezett PS3 tulaj jelen. Hogy megéri-e? Hát azt neked kell eldönteni, ez egy szubjektív dolog. Ha szereted és érdekelnek azok a játékok amik ki vannak rá adva akkor igen, ha nem, akkor értelemszerűen nem. Én nagyon szeretem és a mai napig használom, jó kis cucc.



CD-s játékot fel tudnék-e telepíteni? Nem, ha így lenne akkor megvennél egy játékot, feltelepítenéd, aztán eladnád. Csak úgy tudsz vele játszani ha közben bent van a lemez. Tehát addig tudsz velük játszani, ameddig a haverod nem kéri vissza a DVD-ket.



A HDD cserélhető nagyobbra? Igen, cserélhető, de 160 Gb szerintem elég lesz, ha csak nem olyan játékos vagy aki 15 játékot megvesz és aztán felváltva tolja őket minden nap másikat. 2 fajta játék van, a DVD-s és a digitális (amit a PS storeból vásárolhatsz meg). 1 DVD-s játék kb. 2-3 gigányi adatot telepít fel mielőtt enged játszani, tehát a 160 gigásra elég sok ráférne. Viszont ha digitálisan akarsz vásárolni akkor lehet nem lesz elég, mivel a digitális játékokhoz ugye nincs DVD, ezért sokkal többet telepít fel, játékonként akár 20 gigát is. Nekem most vagy 30 digitális játék van rátelepítve és simán foglalnak vagy 250 gigát rajta.

2016. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm az értelmes választ ! Nagyon hasznos információkat osztottal meg velem. Nagyon szepen köszönöm a segítségedet !
2016. júl. 17. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!