Ma vettem egy 82cm plazma tv-t, és elég fura rajta a kép, nem éles főleg a felirat illetve az arcokon látszik ez főleg, a régi kocka tvn élesebb volt, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Típus?
2016. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy gyanítom hogy analóg készülék, így ez normális, főleg közelről.
2016. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább LCD tévét vettél. Plazma tévét egy ideje már nem lehet venni, hacsak nem használtan vetted. Van egy tippem: szerintem a sima analóg kábeltévét kötötted rá a tévére. Mivel ezek a tévék jóval nagyobb felbontást tudnak, mint a CRT (képcsöves tévék), ezért ezeken a hagyományos analóg adások eléggé rossz minőségűnek tűnnek.
2016. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Használt, és igen analóg, akkor hogy tudom ki küszöbölni ezt? Hd csomagot nem szeretném megrendeli.
2016. júl. 17. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagymuteromnál volt ez, megmutattam neki milyen a modern technika, kapott egy 32 colos FHD tévét az eezr éves CRT helyett. Aztán nézegettük a kockás képet ami előtte a gagyi CRT-n nem látszott, ráadásul műholdas TV ahol még jobban tömörített a képi adat.

Előrendeltem neki a HD csatornákra, na az mér frankó lett, csak sajnos a TV paprika nincs HDban így azt továbbra is úgy nézi. De a DunaHD az legalább szép lett, neki is tetszik.

2016. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!