Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Panasonic TV-nél csak magyar...

Panasonic TV-nél csak magyar hang van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég vettem egy Panasonic TX-40DS503e típusú TV készüléket, és az nCore-ról letöltött filmeket egy pendrive-ra raktam, és úgy néztem a TV-n. Magyar hang, és felirat volt, viszont semmi mást nem jelez, olyan, mintha nem is lenne. Ha direkt angol nyelven töltök le egy filmet, akkor pedig teljesen néma az egész, a feliratfájlt sem ismeri fel. Magyarul minden működik, csak más nyelveken nem. Valaki tudna ebben segíteni?

2016. júl. 10. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Több videóval is próbáltad? Tuti a nyelvvel függ össze? Lehet h nem az angolsággal van a baj, hanem más file hiba okán nem játssza le a készülék azt a konkrét videót, amely angol nyelvű volt. Kiszűrheted, hogy a nyelvvel függ-e össze, ha legalább 5-6 magyar hangú, és legalább 5-6 angol hangú videót is tesztelsz a tv-n, penről. Szerintem keress ehhez pár perces videókat, gyorsabb tesztelés.
2016. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!