Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lefagyott a laptopom egere,...

Lefagyott a laptopom egere, de a programmok futnak a laptopomon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nincs külön USB-vel csatlakoztatott egerem, ami be van építbe a laptopba azt használom. A laptop bekapcsolása után kb. 5 percig normálisan használom a gépem, de utána a laptop egere lefagy. Ha mondjuk valamilyen egyébb programm (pl. film) ment a laptopom az normálisan megy, de az egér nem működik. Mit tudok tenni?

2016. júl. 20. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A touchpad ("egér") drivere rendesen fel van telepítve?
2016. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem igen. A baj valószínűleg az lehet néhány ember véleménye szerint, hogy nem kapcsolom ki rendesen a laptopot csal lehajtom a tetejét, vagy túl sok abla van megnyitva a böngészőben, esetleg túl sok programmot futtatok egyszerre.

Nem tudom, ennek lehet köze hozzá?

És mit kéne csináljak? Vigyem el szervízbe?

2016. júl. 20. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is sok programot futtatok, soha nem zárom el, viszont tökéletesen működik. Szedd ki az áramforrást, majd indítsd újra.
2016. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már probáltam. Akkor ezen már csak a szervíz segít?
2016. júl. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!