Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik hangfalat válasszam az...

Melyik hangfalat válasszam az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Nagyobb termek és szabadtéri, színpadi hangosításhoz vennék párban vagy 2 párban topládákat az alábbiakat választottam, melyik szerintetek a legjobb választás erre a célra?? Természetesen külön utakban dolgozom tehát subok is üzemelnének mellettük. Volt már esetleg valakinek dolga velük? Melyik szól szebben mi a gyengesége, erőssége, hangnyomás szempontok érdekelnek leginkább, mennyire valósak biztosak a róluk írt adatok?


Wharfedale Delta 215 pro

Behringer Eurolive b2520 pro

Electro Voice ELX 215


Ezek közül kettő elég híres márka de ettől függetlenül érdekelne mindhárom, melyiket érdemes vennem mit tudnak?



2016. júl. 24. 16:20
 1/3 anonim válasza:

Én EV választanék a helyedben. Sok jót hallottam róluk... A behringer nem valami megbízható márka.

De ha szépen akarod hogy szóljon akkor Dynacord mindenképp :D

2016. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod de tudsz róluk valami konkrétat mondani amik a kérdésemben is szerepeltek? :)
2016. szept. 8. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Behringer zenére nem jó, Wharfedale inkább másban jó, az EV nemrossz. Nézelődj a JBL, Yamaha kettős környékén is szerintem, viszont ha van pénz, akkor tényleg Dynacord.
2016. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!