Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen viszonylag olcsó (100....

Milyen viszonylag olcsó (100. 000 ft körüli) hibrid gépeket tudtok, ami 12" inch körüli kijelzővel rendelkezik, és lehet bele érintőtollal jegyzetelni?

Figyelt kérdés
Egyetemre megyek, és nem szeretnék külön laptopot és tabletet venni, ezért gondoltam egy ilyen 2 in 1 gépre.

2016. júl. 25. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag pont amire kellenének, arra nem jó, laptopnak túl gyenge minőségű és lassú is, tabletnek túl nehéz.
2016. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi, árkategóriában nem tudom, hol van, de úgy hallottam, hogy a LEnovo yoga ilyen és jókat hallottam róla. Egy ismerősömnek meg Microsoftos gépe van, az tutira drága, de az első válaszoló jól mondta: ilyen árban 2 in 1-ben gépet nem ajánlatos venni. :S


(bocsi, nem akarok offolni, de még csak ma lesz a pontok kihírdetése, nem kiabáltad el, hogy egyetemre mész? :DD)

2016. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó: nem, nem kiabáltam el ;)

2016. aug. 6. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!