GyuFa61 kérdése:

Van egy tv-settop boxom. Szeretném a hangot és a képet kb 17 méter távolságba eljuttatni egy vevőkészülékre háromeres kábelen keresztül. A hang, gondolom nem probléma. Mit gondoltok, a kép eljutna ilyen távolságra?

Figyelt kérdés
A box RCA kimenetekkel is ellátva (sárga video, fehér, piros sztereo). A vevőn a bemenetek ugyancsak RCA -s megoldással (sárga video, fehér, piros sztereo).

2016. júl. 26. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

RCA jelerősítővel és jó minőségű kábellel igen.

Ha van HDMI, akkor azt javaslom inkább erősítővel.

2016. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lajos54 ***** válasza:

Milyen fajta az a háromeres kábel? A videójelhez, főleg ilyen távolságra, jó minőségű koax kábel, a hanghoz pedig szintén jó minőségű árnyékolt kábel kellene. Létezik ilyen egyben is, de akár külön két kábellel is megoldható.

Használtunk régebben elég sokáig ilyet, ott egy félprofi videókamera kimeneteiről (hang és kép) közel 50 méter távolságra volt elhúzva épületen belül, a másik végén egy projektor volt. Mindenféle külön erősítő nélkül is meglepően szép képet és hangot adott. Igaz, valami speciális, jó minőségű kábelt használtunk, a típusára sajnos már nem emlékszem.

2016. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


vagy Tasker, vagy Belden...

2016. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"A videójelhez, főleg ilyen távolságra, jó minőségű koax kábel..."

Jó ötlet!A hanghoz már megvettem.A videóhoz keresek megfelelőt még.Valami megbízható és hozzáértő javaslat kellene,esetleg cég nevével :-))

2016. júl. 28. 13:15
 5/6 A kérdező kommentje:

Az erősítő bemeneteket lefényképeztem és ide raktam:


[link]



Segítségeteket nagyon köszönöm!!!

2016. júl. 28. 14:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocs,az erősítő bemeneti fényképek egy másik kérdéshez való segítség.
2016. júl. 28. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!