Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Telekomosok vagyunk. Azt írja...

Telekomosok vagyunk. Azt írja ki a tv hogy nincs jel, a kábelek viszont jol állnak megnéztem. A HDMI kábelt bedugtam a laptopba és úgy ment a tv. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
dugd át a kábelt a tv másik hdmi aljzatába.
2016. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy sem működik, nem értem mi lett vele, eddig is így voltak a kábelek és jol ment, ket napja meg semmi.
2016. júl. 26. 18:18
 3/8 A kérdező kommentje:
A boxbol a kábelt atdugtam laptopra és ugy tévézek
2016. júl. 26. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy triviális a kérdésem, de megpróbáltad már a TV-d a HDMI Source-ra tenni?
2016. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1412.
2016. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
megpróbáltam :)
2016. júl. 27. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kábellel, vagy a HDMI aljzattal történt valami. Én áttértem SCART kábelre, mert HDMI-ről a box mindig a saját képméretezését erőlteti a TV-re, és összevissza ugrált a teljes képernyő meg a 4:3 képméret között, ha olyan az adás. Scart-on keresztül csak a képtartalom megy, a méretet én állítom be a TV-n. Ha van másik HMI kábel ki lehet próbálni, de az is lehet, hogy a TV-ben ment tönkre valami. Szerintem minden boxon van SCART aljzat is, sőt talán RCA is.
2016. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hasonló problémánál ("nincs jel", telekom, samsung tv) nálunk az működött, hogy a tv alatti gombbal az utolsó opciót választottuk ("Forrás"), és ott kiválasztottuk a tv helyett ami be volt állítva a HDMI1-et, ahova a set top box csatlakoztatva volt.
2020. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!