Megszűnt teljesen a Wii WFC?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugye megszűnt a támogatás a Wii készülékekre az online játékok terén, de erről is sok mindent hallottam. Olvastam olyat, hogy csak azok a játékok szűnnek meg amelyeket a Nintendo gyártott (pl. Mario Kart, Super Smash Brosh Brawl, Pokémon Battle Revolution stb.), de olvastam olyat is, hogy minden online játék megszűnt, tehát amelyet más gyártó készített még az is, pl a Sega vagy Activision (Pl. Sonic játékok) . Melyik az igaz? Nekem itthon van Just Dance 2015ös játékom és azon még megy a netes kapcsolat szóval ezért fordulok hozzátok, hátha ti jobban tudjátok :) köszi előre is.

2016. júl. 29. 15:45
 1/1 Krisipoke ***** válasza:
Milyen fajta netes kapcsolat megy rajta? Csak mert egész biztos vagyok, hogy minden játéknál megszűnt az online multiplayer, viszont a letölthető tartalmak továbbra is élnek, ahogy a Wii Shop Channel is.
2016. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!