Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt állítja hogy a feleségével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt állítja hogy a feleségével teljesen megszűnt a szex közöttük. Létezik ez olyan pároknál akiknek kicsi gyerekeik vannak?

Figyelt kérdés

Bejövök egy családos férfinak. Azóta már lezártam magamban a dolgot hogy nem szeretnék érzelmi bonyodalmakba kerülni ezért eszem ágában sincs belemenni a dologba. Viszont felmerült bennem egy kérdés. Az említett férfinek 3 gyereke van. mindhárom elég kicsit még. És azt állítja hogy egyáltalán nem működik a szex a feleségével, és sose működött. 40en felüli a férfi. Viszont azon gondolkodtam hogy azokat a gyerekeket csak meg kellett csinálni valahogy, tehát csak működnie kellett a dolognak. VAgy létezik olyan hogy egy pár csak pl 10 éven keresztül élvezi a szexet egymással és a férfi csak utána lép félre mert egyszerűen megunja?

Vagy év után mi a motivációja annak a férfinak aki félrelép (ésközben otthon is megkaphatná a szexet) ?


2016. máj. 9. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"azt állítja hogy egyáltalán nem működik a szex a feleségével" - nem elég szűk az asszonka szülés után,

"és sose működött" - nem vállalta be az anált és nem nyelte le,

"azokat a gyerekeket csak meg kellett csinálni valahogy" - jól látod,

"10 éven keresztül élvezi a szexet egymással és a férfi csak utána lép félre" - miért ne, sőt, van aki élvezettől függetlenül mindig megteszi,

"ésközben otthon is megkaphatná a szexet" - kettő punci még mindig több egynél. :)

Remélem, segítettem. :)

2016. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

Sok anya elfelejt/nem ér rá nőnek lenni..

Egyszerre kell háztartást vezetni, kefélni, gyereket nevelni.. Nem könnyű ez sok mindenkinek, szerencsére én magam tudtam maradni 2 gyermek mellett, és a férjemmel napi 2 van.

2016. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokmindent állítanak amit az asszony másképp mesélne ha megkérdeznénk...
2016. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondana, hogy szuper minden, napi harom, asszony egy igazi Roxy Black, akkor megis hogyan maszna be a te bugyidba? :D
2016. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy lehet nem a valóságot mondta, és különösebben nem is hat meg mit mondott, csak érdekel hogy vajon ilyen tényleg van-e hogy x évig jó volt és sok év után nem kívánják egymást.
2016. máj. 9. 19:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

3 kicsi gyerek mellett, pláne ha a férj nem segít semmiben, mert fiatal, butuska csajszikat próbál levadászni, ahelyett, hogy a kölykeire vigyàzna este... bizony előfordulhat, hogy gyakran visszautasítja őt az asszony, mert ha egész nap nem számíthat rá semmiben, akkor inkább alvásra fordítja azt a 10-20 percet... ettől még nem szűnt meg teljesen köztük a szex, csak ezzel próbál szánnivalóbbnak tűnni előtted.


Hogyan keveredtél olyan szituációba egy ilyen alantas gondolkodású emberszabásúval, hogy ilyeneket elmeséljen neked..?

2016. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:D igen utolsó végülis lehet így történik. Régebb óta ismerem már a férfit, ráadásul a családján keresztül. otthon nagyon elő tudja adni a jó férjet, és szerintem csak a nagyon buták dőlnek be neki mert olyan szinten előadja magát....
2016. máj. 9. 20:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok ember szaporodik agyatlanul ha jó a szex/kapcsolat, ha nem. Szóval ebben ne keress logikát.
2016. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, ha a felesége néha aludhatna, és kényeztetné a férje, talán több kedve lenne szexelni vele.
2016. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elhidd kérdező! Ezt a Classic csalit mindig bedobják, hogy a feleséggel már nincs semmi. Ez annyira klasszikus, tipikus. Azon csodálkozom, hogy még vannak olyan nők, akik ezt elhiszik.
2016. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!