Miért nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
Alvó állapotba raktam a laptopom, majd amikor újra beakartam kapcsolni akkor el is indult csak a monitor maradt sötét. Mi ilyenkor a teendő?

2016. júl. 30. 14:07
 1/1 anonim válasza:
lehetséges hogy a képernyővel van baj de az is lehet hogy a gépen túl sok dolog volt és nem bírta hibátlanul lementeni és a rendszer fájljai és a hozzá tartozó dolgok hibásak lettek erre a megoldás a kijelzőját vagy átirányítod vagy megróbálod lecserélni és ha továbra sem müködik kuka ha bekapcsol akkor kész ha pedig csak kékhalál vagy ijesmi akkor sajna nemtudok segíteni mert túl bonyurult és mivel nem láto hogy pontosan mijen meg egyebek akkor nem tudok segíteni remélem segítettem
2016. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!