Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy tabletem, ami mindig...

Van egy tabletem, ami mindig befagy és teljesen használhatatlanná válik így. Nem kivehető az akumlátora ezért abban az állapotban marad ahogy befagyott ki se kapcsol be se. Le tudná valaki írni lépésekben hogyan tudnám itthon újratelepíteni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 24. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Keszulek tipus nelkul remenykedve se varj valaszt. Ugy gondolom ez egy alap dolog, hogy leirjuk a kerdesunkre iranyulo keszulek pontos tipusat.
2016. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Reset nincs rajta?

Nekem is volt ilyen egy régi tabletemmel, leszedtem a hátulját és leforrasztottam a nyákról az akku egyik vezetékét. Amúgy melyik tabletnek van cserélhető akkuja? Lehet, hogy le vagyok maradva.

2016. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Wayteq xtab-700 qci

Nem láttam rajta resetet, mát van az a pénz amiért olyat kapsz

2016. jún. 25. 07:33
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Annak idején nekem is wayteq tabom volt, akkor az jónak számított, de most az új tabommal összevetve marhára gáz. Na mindegy, de azon nekem sem volt reset és állandóan lefagyott, aztán szét kellett szedni, hogy az akkut leszedjem róla. Meg lehet próbálni szoftvert frissíteni rajta, ha az nem segít, akkor valószínű valami hardveres baja van.
2016. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!