Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám bekötni a wifi...

Hogyan tudnám bekötni a wifi routeremet?

Figyelt kérdés
Van egy cisco EPC3925-ös készülékem és egy tp-linkes routerem. Tudom a cisco is képest wifi jelet sugározni de jóval gyengébben mint a tplinkes router. Sajnos a ciscora szükség van mindenféleképpen mert arra jön be a jel (tv adás, internet) Utánna olvasgattam és sehogyan se bírok rájönni. Valaki szájbarágósan el tudja magyarázni mit hova kapcsoljak hogy csak a tplink sugározzon internetet?

2016. júl. 30. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Bemész a wifi routeredbe és átállítod statikus IPre és adsz neki egy mésik IP címet mint a Cisco.


Szerintem a cisco 192.168.0.1-xxx tartományt használ.


Állítsd át a tp-linket 192.168.2.1 IP címre és hajrá

2016. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:
Ha a router után kötöd, akkor a TP nem routerként kell, hogy működjön, hanem csak AP ill. switchként. Összekötöd a Ciscoval valamelyik LAN porton keresztül (a WAN ilyenkor nem használható), letiltod a DHCP-t és beállítod, hogy a címeket a CISCO kezelje és konfigurálod WiFit.
2016. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!