Laptopot kéne vennem mert megyek egyetemre de nem tudom mi lenne jó ebben tudna e valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Igazság szerint a pc híve vagyok van is egy pcm amibe csak bár dolgot kéne cserélnem hogy full legyen de mivel egyetemre megyek kell a laptop és kolis leszek ezért kéne valami jobb laptop hogy azért tudjak játszani is rajta nem most kijött top játékokkal gondolok de azért jó lenne ha nem csak egy lol menne el rajta (akkor már max-on) milyen laptopot érne meg vennem ami nem olyan rossz és nem olyan drága? trollok kíméljenek és azt se kérem hogy egyetemre tanulni mész blabla... azért megyek oda de ha lesz időm nem szétbulizni akarom magam hanem akkor már kockulok.

2016. júl. 30. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

100ért már vannak olyan konzumer gépek amik viszik alacsonyabb felbontáson az új gameket. De ezek nem tartósak egyetemet még kibírják aztán kuka. És ezek műanyagok... Zsanérok is gyengék.


De 70-80ért is vannak felújított üzleti Dell Latitude üzleti notebookok világító magyar billentyűzettel és erős zsanérral,alu magnézium házzal. De itt a videó kari csak integrált és gyengébb.


Én utóbbit vettem ez is visszi az ösrégi gameket gta sanadras (de gondolom ez már túl régi neked)



Úgyhogy 100ért ha több pénzed van akkor 200 ért valami asus rogot vegyél

2016. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs bajom az asus rog-al de most nem akarok 200 felet költeni mert nem hiszek a laptopokban hiába i5-i7 nem olyan mint egy asztali szerintem pénzkidobás annyit laptopra költeni
2016. júl. 30. 17:03
 3/6 AceHardlightHUN válasza:
Én is ezt hittem, vettem egy i5ös laptopot és tökéletesen visz mindent, nem pénzkidobás!!
2016. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy árat írhatnál, bár szerintem legjobban tényleg egy használt üzleti notebook-al járnál, csak azon biztos nem fog költözni max grafikán :)
2016. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*nem fogsz lolozni

Az a fránya írásjavító ;/

2016. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 asus rogot 200ért? Haha

250től kezdődik a gyenge verziója az asus rog sorozatnak

2016. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!