Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A digi szolgáltatóhoz akármily...

A digi szolgáltatóhoz akármilyen set top box használható?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van,hogy nekünk kicsit régebbi a tévénk ezért a digitális adások nem mennek, na most a kedves digi elvette a lifenetworkot (kb az egyetlen adó amit néztem) azaz már csak a digitális adáson mennek- És közölték havi x összegért lehet olyan boxot bérelni ,amitől lesz hd adás (amire nekem nincs szükségem) plusz menni fog a lifenetwork. Én nem akarom tőlük bérelni , neten keresgéltem ,elég sok fajta van . Nekem bármelyik jó lenne?

Sajnos nagyon nem értek ezekhez.

samsung slim televíziónk van

A segítséget előre is köszönöm



2016. júl. 30. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, diginél ha nincs box, hanem rögtön a TV-be dugod a kábelt, akkor sokkal élesebb a képe. Beszéld meg a digivel, biztos segítenek.
2016. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem mikor úgy válaszolnak a kérdésre, hogy el sem olvasták azt...


Mivel nem kódoltak a digitális adások így Elméletileg működhet, de nem próbáltam, nem tudom biztosra megmondani

2016. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 vatafak ***** válasza:
Ha dekoder kártya kell hozzá akkor nem biztos h ki tudod kerülni őket
2016. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a tévéd pontos típusa?
2016. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Elnéztem nem samsung , az a másik :D

Lg rz-37lz55 ez a tipusa.

Nagyon jó lenne , ha nem a digitől kéne bérelnem.

2016. júl. 30. 21:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatom meg hogy dekóder kártya kell e hozzá?
2016. júl. 30. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:
A DIGI adásait csak a tőlük kapott boxszal tudod nézni, mivel a kártya párosítva van az beltérivel.
2016. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*a
2016. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!