Aki használ Macbook Pro-t vagy Air-t, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Milyen egy windows op rendszerhez hasonlítva? Megérte megvenni? Gondolkodom, hogy vegyek egyet egyetemre, csak elég drága egy laptophoz képest az ára. Iphoneom van, azzal tudom valami olyanra használni, amit egy nem Apple laptoppal nem tudok?

2016. aug. 2. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy apple cucc se èri meg, mind túlárazott. Inkább egy használt surface pro 1/2/3-at javaslok, fele annyièrt már nagyon jó állapotúak vannak kb ugyanannyi tudással.
2016. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebben a kategóriában lévő laptopoknak ez az ára.


iPhone-al elég jól szinkronban vannak. Pl. elkezdesz egy e-mailt írni telefonon akkor azt tudod folytatni a mac-en, vagy fordítva. Ugyan ez igaz több gyári programra is.

Ott van még a handoff. Tudsz a mac-ről telefonálni, beépített üzenetapp-ba üzenetet írni, facetime-ozni, stb-stb.... Naptár, emlékeztető folyamatosan szinkronban van.

Apple cuccokat akkor lehet a legjobban kihasználni, ha több féle van belőle.


Felsőoktatásban tanulók kapnak valamennyi kedvezményt új gép vásárlásakor. Ennek nem tudom mi a pontos menete, de az Apple oldalán tuti fent van részletesen, ha aktuális olvass utána.

2016. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
2011 óta ugyan azt a macbook prot használom, és nagyon meg vagyok elégedve vele. (Igaz memóriát bővítettem benne, de ezen kívül nagyon jól bírja.) Feleségem Dell laptopja ugyan ennyi idő alaptt sokkal jobban lepukkant, működése sokkal megbízhatatlanabb, boot-olási ideje is nagyon hosszú. 2014ben kapott egy surface pro 3-at, amivel szintén nincs megelégedve (néha csak úgy kifagy, skype-ra sem túl ideális, mert nem lehet bármekkora szögbe állítani, mint egy rendes laptopot). Amúgy szerintem jó a surface, de azért messze nem egy macbook Pro.
2016. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

OS X egy álom, de a gépek minősége messze nem olyan kimagasló. 1-2 év után a mostani modelleknél nem meglepő egy alaplap hiba vagy kijelző probléma.

Kiterjesztett garancia +100 ezerért megér egy misét...

2016. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!