Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell precision M6700 vs...

Rolandforro kérdése:

Dell precision M6700 vs MacBook Pro! Ezekre a programokra szeretnem hasznalni/adobe premier, after effects, cinema 4D /. melyiket valasszam es miert? Kinek mi a velemenye? Melyik erosebb?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
macbook. azok sokkal jobbak videó és képszerkesztésre. nem véletlenül van minden fotósnak mekje
2012. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ertem en,de ha a precisiont direkt erre fejlesztettek ki es a macbook pedig jobb es olcsobb akkor valami nem koser...

hasznal itt valaki DELL precisiont munkara ,3Dre?

2012. nov. 27. 07:59
 3/6 ??????. válasza:

Szerintem,ha munkára kell a gép, akkor dell vagy thinkpad w530. Én ezeken gondolkozom. Nekem 3d tervezésre kell (solidworks) a gép és fontos, hogy ne legyenek kompatibilitási problémáim.

Hátha hasznos lehet:

[link]


Lenne egy kérdésem: Miért a Dellt választottam ki a windowsos gépek közül?

2013. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ??????. válasza:

Ja és a legfontosabbat talán kihagytam: Nvidia Quadro videókártya, ami direk a 3d munkára lett kifejlesztve.

Ajánlom figyelmedbe: [link]


Érdemes tájékozódni az adott szoftverek honlapján amelyeket használni szeretnél, hogy támogatja e ezt a kártyát és az openglt.

Egy két helyen olvastam, hogy az autodesk újabb verzióinál már nincsen meg ez a plusz teljesíítmény növekedés mert nem támogatja úgy ezeket a kártyákat. Nem nagyon vágom a dolgokat én is csak most kezdtem el nézegetni a fórumokat.

Remélem tudtam segíteni!

2013. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én most váltottam macbook pro csúcsmodellről egy dell m6700-ra és nem bántam meg.
2014. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Macbook gpu 512MB

Dell GPU 4000MB


MAcbook RAM 16GB

Dell Ram 32GB


MACBOOK 1 HDD/SSD

Dell 4 HDD/SSD


Nekem raid ssd 900MB/s-el olvas.


MAcbook display 15,4

Dell Display 17,3


stb...


Nézd meg ezen kílül a portokat, szerelhetőséget, garanciát... Ja meg az árat....

2014. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!