Edigital elállás joga?

Figyelt kérdés
Semmit nem veszek úgy meg, hogy nem.láttam. de az edigitalnal nem lehet megnézni semmit. Valaki nem tudja, hogyha rendelek ott valamit, hazaviszem és kipróbálom, van e lehetőségem sztornózni a vételt? Nem bíztató alapból, hogy csak neten lehet egyből rendelni.
2016. aug. 6. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
2016. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én sokat rendelek tőlük, boltban is vásároltam már semmi gond nincs velük
2016. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én eddig három terméket vásároltam ettől a cégtől, de mind a három esetben hibás terméket próbáltak rám sózni hibátlan, új termék áráért! Az első esetben gondoltam jól van, mindenki hibázhat, de a kicseréltetés nem ment könnyen. A második esetben két terméket rendeltem egyszerre és mindkét termék hibás volt! Amikor visszavittem az eladó mindenhogy megpróbálta nekem bemagyarázni, hogy nem baj, hogy a tablet kijelzője össze van karcolva, attól még jól használható, illetve a fényképezőgépnek amit vásároltam semmi köze nem volt ahhoz, amit meghirdettek. Egy drágább gép dobozába beletettek egy lényegesen olcsóbb, korábbi szériát és ráragasztottak egy cimkét amire a drágább típus azonosítója volt feltüntetve. A pénzt csak úgy voltak hajlandóak visszaadni, hogy rendőrrel fenyegetőztem. Akkor viszont azonnal készségesek lettek és uramnak szólítottak, már számolták is le a teljes összeget! De előtt fél órái kötözködtek és hülyének akartak nézni! Az üzletben hosszú sorok kígyóznak garanciális ügyintézés miatt minden nap, ezt mindenkivel megróbálják eljátszani. Senkinek nem ajánlom, hogy náluk vásároljon, inkább a másik nagy piros média üzlet! Azokkal csak jó tapasztalatom van eddig, soha nem adtak el hibás terméket, sőt, volt, hogy jobbat kaptam mint amire számítottam.
2016. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!