Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Akinek van Beats Solo2 fejhall...

Akinek van Beats Solo2 fejhallgatója, esetleg kipróbálta, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Azoknak az embereknek a válasza nem érdekel, akik még ki sem próbálták, és már fikázzák a fülest. Köszönöm.
2016. aug. 8. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam, mert valakinek segítettem itt. Ha a véleményemre vagy kíváncsi, hát az nem túl jó. 270 font, vagyis majdnem 100 ezer Ft a legjobb fejhallgatójuk és annyira vacakul szólt, hogy az említésre sem méltó. Ettől eltérően a Solo2 sokkal jobban szólt, talán az volt a legszebb a Beats-esek közül. DE! Nagyon messze van attól, amit én elvárok egy fejhallgatótól. Ha már ilyen árban kellene fejhallgatót vennem, akkor inkább, egy Sony Hi-Res fejhallgatót vennék, mert az tényleg szépen szól! Nem tökéletes, de ott kezdődik a szép hangzás.


A gond talán az, hogy közelebb vagyok már az 50-hez és 30 évig aktívan (fúvós)zenéltem. Azt várom el egy fejhallgatótól, amit ott hallottam. Így az igényeim elég magasak. Nem elégszem meg a mély dübörgéssel, ha nincs mellette kristálytiszta magas hang. Így nálam a Beyerdynamic DT-990 Pro viszi eddig a pálmát hangzásban.

2016. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!