Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sajnos elő kellet vennem a...

Sajnos elő kellet vennem a Techwood T2126 RF st tvémet, de nincs meg a távirányítója. Hogyan Tudnám Av-ra kapcsolni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen tv.

Esetleg fizikai gombok vannak rajta? pl menü?

2016. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van rajta ,hangerő ,program választó fel -le ,menű gomb

de ha sajnos mit sok más tv nél 1 vagy a 0 elött nem az AV van..

2016. aug. 12. 07:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyes tvknél előfordul, hogy ha 2 gombot nyomsz meg egyszerre, akkor bejön a menü. Próbálkozz vele hátha.

Más ötletem nincs, esetleg veszel hozzá univerzális távirányitót.

2016. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ .. az alépés ,hogy bejön a menü az rendben.. de a programlistában nem szerepel az AV.

Igen .az univerzális távirányító lenne,, a másik.csak 2-3000 Ft. sajnos a tv nem ér lassan annyit.de azért köszi :)

2016. aug. 12. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudsz egy képet csinálni a menüről?


Esetleg ha van scrart csatlakozási lehetőség ill kábeled, akkor használd azt. Az autómatikusan átvált.

2016. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen .. Kipróbáltam Dvd lejátszóval. azzal megkapja a jelet és átvált Av-ra.. de ami a lényegesebb lenne.. a beltéri egységgel .nem vált át automatikusan.. gondolom nem küldi a feszkót.
2016. aug. 13. 10:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen beltérid van?

Nekünk 2 scart csatlakozó volt a régi beltérin és nem volt mindegy, hogy melyikbe dugtuk a kábelt.

Mindkettőn müködött, de csak egyiken váltott át autómatikusan.

2016. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!