Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mekkora teljesitmenyű mélyládá...

Mekkora teljesitmenyű mélyládát vegyek? Van egy 1400w (190w rms) teljesitmenyű erősitőm, milyen ládát vehetek hozzá? Rms nagyobb lehet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 20:34
 1/3 V4r4n9y válasza:

Szeva


Nekem egy Pioneer TS-WX305B ládám van amit egy Pioneer GM-A3602 hajt gond nélkül!


--Pioneer GM-A3602 :


Bemeneti érzékenység:

0.3-6.5 V


Csatornák száma:

2 db


Felépítés:

Analóg


Frekvencia átvitel:

10-70000 Hz


RMS teljesítmény 2Ω:

2 x 90 W


RMS teljesítmény 4Ω:

2 x 60 vagy 1 x 180 W



---Pioneer TS-WX305B :


A Pioneer által szabadalmaztatott könnyű IMPP membrán zökkenőmentesen kezeli az 1300 Wattos teljesítményt.


A mélysugárzó, a megerősített membránfal, a dupla mágnes gyűrű, és a megnövelt pólusfurat átmérőnek köszönhetően hatalmas javulást ért el a frekvenciamenet linearitásában.


•Névleges terhelhetőség: 350 W

•Frekvencia átvitel: 20 - 125 Hz

•Legalacsonyabb rezonanciafrekvenciája: 29 Hz



~F Astra Cabrio-ban, többi hangszóró még a gyári..

Nekem elég..


De vannak akik jobban értenek hozzá!!!

Pl. ha Budapesti vagy M5 kivezető ~ Autóhifi üzlet!

2016. aug. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csáo

Nekem b2vectra van,a 4 gyari ajto hangszorot meg hagynám.csupán csak egy kis mélyre vágyom! Ezt az erősítőt néztem,de csak újan vennék. Nem fogom maxon hallgatni.

2016. aug. 18. 14:08
 3/3 A kérdező kommentje:

Te mennyiért vetted az erősítőt?? Több oldalon nézem olyan 25 ezreket írnak,de itt meg csak 20 ezer!

Szerinted meg bízható oldal?

[link]

2016. aug. 18. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!