Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Pc-m és elindul a gép...

Lacika6505 kérdése:

Van egy Pc-m és elindul a gép és kikapcsol LCD kijelzős házam van és azt irja hogy 93 fokos a HDD és bennt megnéztem a Speedfant ott 83 fokos mitől van?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez alapból ilyen melegen működik? Fura...
2016. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát eddig működött és ma bekapcsoltam és bootolásnál ki is kapcsolt és ezt sokszor játszotta

amikor hagytam pihenni ment a gép egy 10 percet és megint kikapcsolt és csipogott az lcd most beraktam egy másikat és tökéletes! de mitől melegszik?

2016. aug. 17. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nem veletlenul 93 fahrenheit? Mert elegge hihetetlen hogy egy HDD 93 Celsius fokos legyen, szinte lehetetlen.

Viszont 93 Fahrenheit az 33 fok Celsius, akkor meg nincs koze a kikapcsolashoz.

2016. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem mert fokra van állitva a kijelző és most néztem a vinyót 26% a kondíció és a teljesitmény 67%
2016. aug. 18. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!