Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung UE48H6400AK tévém...

Samsung UE48H6400AK tévém van, és az IPTV applikációban a tévécsatornák rendszerint megállnak, és el sem indulnak maguktól, csak ha csatornát váltok. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Netem 30 megás, routert cseréltem, újat kaptam szolgáltatótól, tv nem egy régi darab.Ugyanezen a tévén ezek a csatornák böngészőben nem akadnak. Viszont az alkalmazással használtam egy másik szolgáltatót is, ott semmi gond nem volt. Lehet-e, hogy az előző szolgáltató belepiszkál, bezavar, vagy a memória megtelik? Ha megtelik, lehet-e üríteni? Vagy ha appokat letörlök, az a hely is hozzáadódik a buffer memóriához? Esetleg a MAC címet leblokkolni a régi szolgáltatónál? Ha nem látszanak a régi csatornák, akkor nem csatlakozik hozzám(vagyis nem is zavarhatja a tévémet)? Sok kérdés, csak mert keresem a hibát, és nincs ötletem, és minél több infót szeretnék leírni. Esetleg a jelenlegi szolgáltató hibája? Nála csak appon akad mostanában(néha csak hang megy el). Laptopon közben böngészőben nem áll meg. Appból távirányítóval lehet kezelni, mint pl UPC, vagy Digi tv, böngészőből macerás egérrel, mert teljes képről le kell venni, csativáltás, majd vissza full képre. És sokkal hosszabb idő is.

2016. aug. 25. 16:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!