Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy nézhetek manapság tv-t...

Hogy nézhetek manapság tv-t előfizetés nélkül?

Figyelt kérdés

Régen felkötöttem egy antennát de halottam valami satabox-vagy miről ami kell már a tv-hez.

Hogy működik ha tv-t akarok nézni?



2016. aug. 31. 18:00
1 2
 1/13 gnoomage ***** válasza:
Kell venni egy olyan sataboxot és azt ráköti a TV-re. Ezt csak egyszer kell kifizetni és kész.
2016. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hol érdemes hozzájutni ilyenhez? És mit fog be?
2016. aug. 31. 18:16
 3/13 anonim ***** válasza:
set top box?
2016. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Meg kell venni, ha csak ugy hozzajutsz azt buntetik.
2016. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Milyen típusu a TV-d?

Lehet alkalmas minden hókuszpókusz nélkül a MindigTv vételére.

2016. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sajnos utána jártam. Nem olcsó inkább még 20 évig nem kell tv. A tv-m 20 éves LG 35cm mélytv teletexes és nem fogja az új sávot ami elavult.

Garázsba szerettem volna de 7000-ért nem éri meg.

2016. aug. 31. 18:37
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha a tv készüléked képes venni a digitális adást (van benne DVB-T tuner) akkor nem kell settopbox.

Ez az analog készülékekhez kell, hogy a jeleket átalakítsa.

Az antenna ha szélessávú amelyet felkötöttél akkor kell hogy tudja venni a DVB-T adást, persze lehet, hogy kicsit "irányba kell állítani".

Műholdas megoldás is van, amely segítségével szintén ingyen tudod fogni az adást, de ehhez sajnos nem értek.

A DVB-S megnevezés alatt sokat olvashatsz róla neten.

Számítógépen is tudod nézni az adókat (DVB-T) ha párezer Ft-ért veszel egy DVB-T adásokat fogni képes USB tunert.

Nem tudom ehhez mennyire jó antenna kell.

2016. aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jaa értem, sajnálom, bízom benne, hogy találsz olcsóbb set-top-box egységet is.

Alternatív megoldásként:

[link]

Nem tartom kizártnak, hogy van oldal, amelyen több tv csatorna is elérhető, kereskedelmiek is, bár biztos ügyelnek rá hogy ne igazán legyen ilyen oldal...

Kétezer Ft körül van USB tuner, ezen keresztül is tudod fogni a Mindigtv adásait.

2016. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem a garázsomba lett volna jó tv készülék de ha nem fog semmit nincs rá szükség. Amikor 50000ft volt egy havi fizetés és 20000 egy 3310 nokia újonnan volt 15000ft a televízióm garanciával nem hiszem hogy lenne valami különleges műholdas tv fogó funkciója. 1 évet nem használtam utána betakartam bedobozoltam és azóta hever használatlanul. Próbáltam eladni de 1000ft-ot nem ér és 2000-ért komolyabb síkképernyős tv-t láttam. Szóval garázsba beáztatni másnapra jó. Ezért nem akarok költeni rá!
2016. aug. 31. 19:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Az is megoldás hogy youtube-on megnézed a filmeket/meccseket/sporteseményeket amiket a tv-ben, mert ott úgysem a reklámokra, a politikusok agymosására meg a tudta? plakátokra és az egyperces hírekre vagy kiváncsi. IGAZ!!??
2016. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!