Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy nézhetek manapság tv-t...

Hogy nézhetek manapság tv-t előfizetés nélkül?

Figyelt kérdés

Régen felkötöttem egy antennát de halottam valami satabox-vagy miről ami kell már a tv-hez.

Hogy működik ha tv-t akarok nézni?



2016. aug. 31. 18:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok kíváncsi a sportra!

De a haverokat annál jobban érdekli az élő meccs!

Egyedül unalmas az élet kell néha társaság és van amikor én is egyedül vagyok a garázsomban de nem akarok hazamenni erre megoldás lehet a tv mert hamar megutálom és haza kerget.

2016. szept. 1. 21:52
 12/13 Huszár Melinda válasza:
Én lemondtam a szolgáltatóhoz kötött itthoni TV előfizetésemet, találtam helyette egy hűségidő nélküli IP TV szolgáltatást. Ha te sem szeretnél tovább hűségidőt, akkor keress meg, elmondom a részleteket.
2023. jan. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Van több lehetőség is.

Az egyik a Mindig TV szabadon fogható csatornái: [link] Itt 14 TV csatorna nézhető kódolatlanul, egy tető antenna kell hozzá (szerencsésebb helyen elég szobaantenna is), és DVB-t képes TV készülék vagy régebbi típusokhoz vevőegység. Magyarországon ez gyakorlatilag mindenhol elérhető (néhány területen lehet erősebb antenna kell, de ott is menni fog). Külföldön csak az országhatár közelében.

A másik lehetőség a műholdas TV: [link] Ennek az előnye, hogy rengeteg külföldi adás is elérhető (ha valaki beszél idegen nyelvet), továbbá a határainkon túl is nézhető.

A harmadik lehetőséghez kell internet (így nem egészen ingyenes, de ha valakinek egyébként is van internet előfizetése, de TV-re nem szeretne külön fizetni, akkor ez jó megoldás). Az előnye, hogy interneten sokkal több TV adás nézhető ingyen, mint műholdon és földi sugárzással együttvéve. Az egyik lehetőség a Mindig TV GO alkalmazás, illetve weboldal, itt 14 ingyenes csatorna érhető el: [link] A másik lehetőség a Telekom TV GO, bár ebben csak a közszolgálatiak szerepelnek, de van archív TV is benne: [link] Az [link] oldalon pedig az összes szabadon nézhető TV csatorna szerepel (itt a legszélesebb a kínálat, ráadásul regisztrálni sem kell).

2023. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!