Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Otthonra szeretnék egy nagyon...

Otthonra szeretnék egy nagyon ütős zenecuccot. Samsung hs8000, skytec ka210v. Ilyesmire gondoltam van tapasztalatotok ezekről vagy tudnátok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Szép hangzása legyen de fő a nagy teljesítmény.
2016. aug. 31. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyikhez sincs ütő.

Amúgy elmész a Médiába és ott meg tudod nézni, hallgatni.

Nem tudom mi az elsődleges hogy szépen villogjon, vagy szépen szóljon. Esetleg nem számít, csak nagy legyen és olcsó.

Házibulira, vagy minőségi zenére kellene?

A tipp alapján előbbit gondolom.

Oda meg nem számít, csak döngjön.

2016. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy neked a 230.000 ezres samsung nagy és olcsó.Nekem elég soknak tünik.Ezért kérdeztem hátha tudtok árba jobbat ajánlani.Azért legyen normális hangzása de egy házibuliba is simán meg tudja állni a helyét.
2016. szept. 1. 08:32
 3/4 anonim ***** válasza:
230 000 elèg egy jó sztereó erősítőre ès kèt jó álló hangfalra, nagyobb èlmèny lesz.
2016. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Örülök,hogy neked a 230.000 ezres samsung nagy és olcsó."


Ezt hol olvastad? Én azt soroltam hogy nem tudom mi az igényed:

"Nem tudom mi az elsődleges hogy szépen villogjon, vagy szépen szóljon. Esetleg nem számít, csak nagy legyen és olcsó."

2016. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!