Milyen házimozi rendszert vagy hangfalszettet vegyek?

Figyelt kérdés

Nem kell DVD lejátszó.

PC-hez meg telefonhoz csatlakoztatnám.

Max. 50ezrem lenne rá.



2016. szept. 3. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mik az elképzeléseid...

HiFi szóba jöhet?

PC-vel össze tudod kötni AUX-3.5 jack kábel segítségével.

Telefonnal meg Bluetooth segítségével.

LG CM4360

[link]

2016. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van egy Hifim, de sajnos csak cd, rádió és kazetta támogatott, az még már kevés.

Sony C20

2016. szept. 3. 22:28
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha jól szól akkor megfelel.

Ezt néztem: [link]

Ennél jobb az LG?

2016. szept. 3. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, az a Yamaha hangcucc szerintem passzív, tehát nincs beépítve erősítő. Ráadásul ahogy hirtelen rákerestem, szerintem ez egy 5.1-es szett surround részeként lehet használni...amihez feltételezik, hogy van mélynyomó is, tehát kérdés, hogy mennyire adja le a mélyet, mivel nem arra tervezték. Ahogy néztem, ezt front hangfalakhoz szokták kiegészítőként megvenni, tehát aki lassan építgeti a rendszerét.

Tehát szerintem ez passzív hangfal, 5.1-es szett részéhez tervezték, és nemhogy Bluetooth nincs rajta, de szerintem még géphez sem tudnád kötni, mivel nem 3.5 jack csatlakozója van.


Ha van a közeledben MM, akkor megtudod hallgatni hogy szól az LG. Én hallottam, nekem bejött. Véleményeket találsz gondolom Te is a neten, szinte mindenkinek bejött.

2016. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!