Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót ajánlanáto...

Milyen fejhallgatót ajánlanátok zenehallgatásra?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Superlux HD681EVO-t használok.

Egy hasonlóan jól teljesítő fejhallgatót keresek magasabb kategóriában. A zenei stílus meghatározás az nem fog itt segíteni... :) Többnyire drum and bass, különböző extrém metal műfajok és komolyzene játszik be.

Zárt kialakítást szeretnék zsinóros csatlakozással.

Maximum 40 ezerig.



2016. szept. 7. 00:27
 1/4 A kérdező kommentje:

Papír alapján a JBL Synchros E50 akár befutó is lehetne, csak a non-vezeték kialakítása zavar.

Van valakinek tapasztalata erről a fejhallgatóról?

2016. szept. 7. 00:31
 2/4 Badattitude ***** válasza:

Ajánlom a Sennheiser fejhalgatókat. Érzékeny fülem van és nehezn leltem olyan fejest, ami prémium, de még sem 5 számjegyú az ára.Nálam Kraftwerk, funk, smooth jazz, jazz funk és komoly zene van a műsoron. Nekem ilyen van :

[link]

Én drágábban vettem, mint a honlapon szereplő, de az is megérte. Láthatod a frekvencia átvitelén, hogy extrém mód a hallástartományon kívűli frekvenciákkal operál.Ezt az Onkyo találta ki WRAT néven anno. Ez baromi részletes hangzást ad, olyan minőségben, hogy üveget lehet vele vágni. Ezzel egy gagyi mp3 lejátszó is megtáltosodik. De ha nem össze-vissza kompresszált, minőség és mennyiség vesztett mp3-at hallgatsz, akkor átéled, hogy miről beszélek. Ki meríti az " ott lenni " fogalmát. Egyébként, a zenei stílus csak akkor fontos, ha amolyan " a nézést meg a járást " típusú izéket hallgatnál, mert ahhoz elég a 3-4 000 forintos Philips is, ami el van eresztve valamennyi méllyel, amitől jól kijön a lényeg: votnvotnvotnvotn...:D

A JBL sem gyárt rossz cuccokat. Nagyon nem. De a Sennheiser kimondottan fej és fülhallgatókra van rágerjedve a kezdetek óta, és csak azt fejleszti. Ezt még a leg álltudományosabban ócsároló is elismeri, amikor a fejáre rak egy ilyen fejest. Remélem segítettem !

2016. szept. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszod.

Kicsit utánajártam a fejesednek és ahogy elnézegetem ez nem éppen az én kategóriám. Ezt több helyen is studio monitor fejesnek mondják/használják. Egy ismerősömnél még régebben próbáltam már ilyen monitor fülest (talán szintúgy sennheiser volt, vagy talán akg, fene se tudja már). A hangzása tényleg emberfeletti volt, viszont zavart, hogy basszusban jóval alább maradt az elvárásaimnak, én szeretem ha jól fejbe vág a fejes amikor a szerző úr úgy akarja. :) Viszont hallottam már az ellentetjét is egy másik sennből is, ott szinte úgy éreztem magam, mintha víz alatt hallanék mindent.

2016. szept. 7. 16:34
 4/4 Badattitude ***** válasza:
Mivel a hallás szubjektív, én azt gondolom, hogy egy komolyabb füles vásárlásáért menj be a bemutató terembe, és próbáld ki, melyik smakkol a Te hallásodnak.Macerásnak tűnik, de hidd el, megéri ! Ezeken a helyeken elég, ha elmondod, mik a keresztmetszetek, és már kísérnek is a megfelelő portékákhoz.
2016. szept. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!