Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen erősítőt és fejegységet...

Cpt.Price11 kérdése:

Milyen erősítőt és fejegységet lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés
Egy ilyen lenne,ha már ebbe megvan a hely és nem csomagtartóba kell rakni: [link] . Ehhez kéne valami fejegység és erősítő. Ha tudtok küldjetek márkát,árat /több féle árfekvésben/ és esetleg konkrét termékeket is linkelhettek. Első körben én egy 40-60ezer körül gondoltam a fejegységre és erősítőre,ez így reális lehet ? Lehet már kapni valami értelmeset ebből? Nem azt akarom hogy hallják a sarkon ha bekanyarodok,de azért ne is valami gagyi lenne. Na szóval ezekben kérném a segítségetek. Előre is köszi.

2016. szept. 7. 19:36
 1/6 dirtboy ***** válasza:

ez az ár akkor jó ha nem ragaszkodsz annyira a mai multimédiára.

a nyomó egy focal,ha már ilyet rakta be akkor ezen az irányvonalon kéne inkább elindulni,nem tudom elől mik vannak.

az irányvonal tehát a minőség,kellemes zenehallgatás.

régebbi alpine fejekkel jó minőség hozható ki olcsón,cserébe nincs bt,nincs usb,de aux azért van.

erősítőt egyértelműen használtan érdemes venni,fele vagy még az alatti áron megkaphatóak,nyomott áron megy a használt piac ami vételkor nagyon is jó. Ha fejet újat akarsz akkor kb 35ig tudsz keresni ennyi pénzből mert kb 25 kell majd erőre. ha szerencséd van akkor 20 is elég lesz,piac függő. én mindenképpen javasolnám az idő korrekciós fejegységet,akkor is ha nem profi szett van elől. nem nagyon van időm keresgélni neked erőt meg fejet,de ajánlom neked a jófogást,cartylingot valamint van jó pár facebookos autóhifi adok veszek/mánia stb csoportok amihez ha csatlakozol akkor látod a sok hirdetést. ha van valami kiszemelted szívesen megnézem mi is az,jó lesz e neked.

2016. szept. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
[link] egy ilyesmi fejegység mit tudhatna?
2016. szept. 8. 21:31
 3/6 dirtboy ***** válasza:

hogy értve mit tudhatna?

ha hangminőségre gondolsz akkor az ára kb be is kategorizálja.

belépő szint felett van eggyel.

funkcióit tekintve pedig saját igényeidet kell nézni,azt te tudod hogy neked mi fontos mi legyen benne.

a kenwood hangszínre nézve kicsit színezősebb karakter,pioneer az zeneibb,eredetibb hangú,alpine pedig kissé száraz. kinek mi jön be.

én alpine-al kezdtem,pio végül nekem kellemesebb,igaz változtat még rajta persze más is mert focal erő után helix erősítőt raktam a szettre,egy helix hxa-400-at és nem csak részletgazdagabb de picit másabb karakter is lett.

erősítőknél is van hangkarakter.


amit említettem fentebb régebbi alpine fejek azok most kb ennyiért mennek mint ez az új kenny csak azok új korukban nem 27be mentek hanem 90 meg 110 ezer.

de mivel nem rendelkeznek az új multimédiával így használtan már csak ilyen nyomott árakon lehet eladni,de van aki ilyenekkel versenyez SQ versenyeken.

2016. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez azért lenne jó,mert van benne USB,bluetooth és hívás kihangosító,ezek kellenének bele,kb ennyi lenne a lényeg amit tudjon a fejegység. Nem akarok én versenyezni hogy hogy tudom betörni a szélvédőt a zenével csak mondjuk legyen egy rendes basszusa és ne olyan legyen mintha a zene egy hűtőből sózlna
2016. szept. 8. 23:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál ajánlani egy ilyen mélynyomó,egy ilyen fejegység vagy hasonló kaliberrel rendelkező(amiket leírtam)mellé egy erősítőt vagy akár többet több árfekvésben? Pontos típusra gondoltam ez esetben.
2016. szept. 8. 23:18
 6/6 dirtboy ***** válasza:

a hangerő nem a fejegységen múlik.

ha drágább fejet veszel semmivel sem lesz hangosabb mint olcsóval csak jobb lesz a zene,részletesebb,dinamikusabb. persze ez a többitől is ugyan úgy függ.

na mindegy akkor ezt nem is ragozom ha nem izgat.

a focal nyomóval nincs úgy baj,az nem fog neked szélvédőt repeszteni de zenéhez elég mélyet tud szolgáltatni,igaz nem tudom ki és milyen módon építette be oda.

szóval nyomót nem kell cserélned.

egy erősítő kell

pl [link]

2016. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!