Ujdonsult xbox one tulaj vagyok es adnátok par tanacsot es par tippet hozza?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 13:46
 1/8 anonim válasza:
71%
Join the PC Master Race ...
2016. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

1. lépés: add el

2. lépés: vegyél egy PC-t

2016. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mar van szar unalmas fos csicska pcm
2016. szept. 11. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó szellőző helyre rakd és akár 24órát is mehet.

A frissítéseket mindig töltsd le.

A "share" funkciót ne használd így sokkal nagyobb biztonságban lesz a fiókod (ami eddig is megvolt hiszen ez nem PS).

A Live Gold-ra ha teheted fizess elő (az 1éves éri meg a legjobban anyagilag) és havonta 2 ingyen játékot kapsz + brutális kedvezmény játékokra amelyek minden héten változnak pl.Metal Gear Solid:Phantom Pain 3hete le volt árazva 4113Ft-ra stb...és hasonló jóságok.

A kontrollerhez érdemes egy "Play and Charge kitt"-re beruházni behozza az árát és ha akkuval együtt veszed akkor kb.4napot simán el vagy 1 feltöltéssel.


Hirtelen ennyi ami lényeges.

2016. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kontroller-hez is van frissítés ezért is kell a "Play and Charge Kitt" mert csak kábelesen lehetséges.


Minden egyéb kérdésedhez ajánlanám az Xbox Supportot

azon felül hogy ingyenes a telefon egy nagyon rendes segítőkész csapat (tapasztalatból tudom 2011-től).


Tel.06 80 018590 H-P:09-17óráig.


UI.

Nem árt náluk regisztrálni a konzolt így ha esetleg (ami nem valószínű) probléma lenne a géppel a futáros megoldást gyorsabban meg lehet oldani. (ami amúgy nem kerül 1Ft-ba sem).

2016. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az én javaslatom a gold előfizetése. Egész jó játékokat kaphatsz havonta. Próbáld mindig a legolcsobb helyeken. Én mindent a neten veszek paypalon keresztül. A store nagyon drága.Esetleg használt játékok.

Ne hallgass olyanokra akik csak egy platformot birtokolnak és osztják az eszet hogy csak az ami nekik van az a jó. Nekem meg van az összes konzol és egy bivaj erős csúcs gép. A gépet nemrég upgradoltam. Az ok egyszerű. Konzolra havonta átlagban 4 játékot vettem. Mindig újat mert azt még pár hét múlva el lehet adni. Az új játék drága és kb az erdeti ár 60% kaptam vissza. Tehát kiszámoltam mennyit bukok egy év alatt. Kb azt az összeget amit most a gépbe fektettem. Pc re a játékok ára majdnem 40% al olcsóbb. És a játék is megmarad.

Ez a korszak most a pcnek kedvez. Ha nem is warezolsz, akkor is. Én itt vásárolok:

[link]

[link]

De ha beirod a keresobe hogy cheapest steam keys vagy pc games sokkal olcsóbban találsz játékokat mint a steamen. A cdkeys-en a gold is olcsobb viszont kevés konzolos játék van ott ezért jobb a használt játék vásárlás.

Konzolt ezért csak az exkluziv játék miatt tartok, de imádom a konzolokat. Öröm kicsomagolni, bekötni, lemezt behelyez és mehet. Bár lassan már ez sem igy lesz. Mert lemez, 30 perc telepités....update....

Belefeledkeztem.

Az xbox jó gép. Vegyél goldot és próbálj minél olcsóbb játékokat beszerezni. Jó szórakozást

2016. szept. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az előbbi vagyok.

Csak egy példa:

A dragon age inquisition.

xbox 360on próbáltam a grafika miatt gondoltam inkább megveszem ps4 re vagy xbox one ra amelyiken olcsóbb. 50 euro alatt nem lehetett megvenni konzolra. De akcióban a cdkeys en pc re 15 euroert vettem. És igy nem kell sietnem az amugy is 70-80 órás játékkal, hogy még jó áron eladhassam.

2016. szept. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megint én. Egy ötlet. Ha suliba járnék akkor azt a konzolt venném ami a legtöbb barátomnak van. Mondjuk ha 10 haveromnak xbox van velem együtt, akkor elég ha mindenki egy játékot vesz a store-on vagy a neten valahol, csak a lényeg hogy digitális verzió legyen. De egy közös kontótok kell,hogy legyen. Ekkor mind a 10 gépről játszható az összes játék. Ott ahol menthetsz külön tehát nem csak autosave van ott mindenki játszhat ugyan azzal a játékkal gondolom de ahol autosave van ott mig ki nem pörgeti valaki addig a többi azt hiszem nem játszhat mert elveszik, felüliródik a mentés. Vannak akik igy adnak el játékot. Megadja a kontót jelszót aztán ha letöltötted akkor talán még a saját kontód alatt is játszhatsz. Azt nem tudom hogy online vagy csak offline, de ha érdekel a dolog kérdezz körbe ebben a témában tapasztaltabb emberektől.
2016. szept. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!