Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SIM kártya tulaj hogyan...

SIM kártya tulaj hogyan érheti el, hogy a hozzá tartozó mobilszám alapján (se) lehessen (illetéktelen) magánszemélyek számára hozzáférni a tulaj lakcíméhez, se bármi más személyes adatához?

Figyelt kérdés
Vezetékes teló esetén is érdekel. Annyit tudok, h titkosítása esetén nem jelenik meg a telefonkönyvben; na de illetéktelen magánszemély semmi más úton-módon sem képes kideríteni a tulaj lakcímét, se bármi más személyes adatát?
2012. ápr. 10. 08:50
 1/5 anonim válasza:

Amikor érdeklődtem egy mobilszám után, azt mondták titkos, és nem adhatják ki az adatokat.

Szerintem csak rendőrségi nyomozás során adják ki az illetékeseknek az adataidat.

2012. ápr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Veszel hirdetős oldalon kártyát.
2012. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hirdetős oldalon kártyát? Ezt nem értem.


Az első választ is köszönöm, ez is egy tapasztalat, bár nem sokkal jutottam előbbre a válasz tekintetében, tehát várok továbbiakat is.

2012. ápr. 10. 09:55
 4/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Alapvetően a szolgáltatónál vannak tárolva ezek az adatok, tehát egyrészt a szolgáltató felé kell jelezni hogy az adataidat nem használhatják fel, illetve nem adhatják át 3. félnek.

Másik amiről a szolgáltató már nem tehet, ha egy x-y z honlap vagy ép valami levélben küldött marhaság alapján te megadod ezeket az adatokat. Ez ügyben sajnos a szolgáltatód már semmit sem tehet.

A fenti veszel hirdetős oldalon kártyát az arra vonatkozik hogy azt a kártyát valaki valahol megvette, de utána mindenféle papír nélkül kerül hozzád így hozzád nem köthető, max ahhoz aki eredetileg vásárolta.

Ez utóbbit max nbh és hasonló szervek nyomozhatják le nem kis munkával hogy nálad van, (ez mondjuk nem ment meg a kéretlen reklámhívásoktól)

2012. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gugu Gábor: köszönöm szépen. :)
2012. ápr. 10. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!