8 éves kisfiúnak milyen tab-ot vegyek, amin néha játszana egy kicsit? A barátainak már van, és vágyna rá. Szerencsére 15-20 perc alatt elunja, szóval nem lesz kocka belőle.

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 10:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Valami olcsót, hogy ha elejti és betörik a kijelzője, ne legyen nagy kár érte. Annyiból jó, hogy megtanulja kezelni, stb, megtanulja azt is, hogy vigyázzon rá, mert nem olyan, amiből holnap másikat kap, ha tönkreteszi. Biztos jönnek majd olyan tanácsok, hogy nem kell a 8 éves gyereknek tab, én is ezt mondanám, de az sem jobb, ha eltiltod tőle, és technikai analfabéta lesz a gyermek. Nagyon arrafelé tartunk, hogy az ilyen kütyük kezelése egyenlő fontosságú lesz az írással és az olvasással. De arra tényleg vigyázz, hogy ne legyen kocka belőle, találjon mindig más elfoglaltságot, mert szomorú, amikor egy kisgyereket semmi más nem érdekel, csak a virtuális világ.

Szóval mindegy milyen, menj be egy elektronikai szaküzletbe, mondd el, mire kellene, aztán ott segítenek majd. 30 ezer körül már kell, hogy legyen olyan, amin elmennek az alap játékok. Ne a legolcsóbbat vedd meg, hanem valami ismertebb márkát, amihez esetleg online támogatás is van, ha kellene. Pl: [link]

2016. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Én biztos, hogy nem vennék neki! 8 éves kisfiút hogyhogy nem a mesekönyvek érdeklik? Annyi szuper jó könyv van, fiúknak való, miért kell már most elbutítani?
2016. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
#2: Üdvözöllek 2016-ban. Aki 8 évesen nem tudja kezelni az okoseszközöket, az le van maradva. És sajnos nem a mesekönyv fogja okosítani, a tablet meg hülyíteni. Rohamosan fejlődik a világ, a 30 éves korosztálynak nagyon fel kell kötnie a gatyáját, ha lépést akar tartani és képben maradni napi szinten az új dolgokkal. Úgyhogy ez egy szükséges rossz. Képzeld el, ha 10-15 év múlva nem lesznek hagyományos étlapok az éttermekben, hanem a kezedbe nyomnak egy tabot, hogy nézd meg a kínálatot, és add le a rendelésedet azon keresztül. Te meg majd nézel, hogy mi van, mert nem értesz hozzá. És talán egy akkor 8 éves fogja megmutatni neked, hogy mit csinálj. Nem akarom nagyon sarkítani a dolgokat, de az nem megoldás, hogy nem kapsz tabot, itt egy labda helyette. Nem helyettesíteni kell mással ezeket a kütyüket, hanem megtalálni az egyensúlyt a hagyományos készségfejlesztő játékok meg a digitális világ között.
2016. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Lenovo 7 colosa. Olcsó és a célnak megfelel.
2016. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

[link]


:D

2016. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük, lemaradtak pár évtizeddel.

[link]

2016. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezen már Android 5 is elérhető.
2016. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Amikor az iskolákban interaktív tábla van, amelyet minden 8-10 éves gyerek magától értetődő természetességgel használ, akkor miről beszélünk? Ez ma már a kultúra része.

Valamilyen olcsóbb márkásat vegyél neki, aztán tanítsd meg a helyes kezelésére és arra, hogy nem vágjuk földhöz, ha lefagy... mert nem kap másikat.

2016. szept. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja és nem mellékesen én 1992-ben ültem le először a PC elé, óriási azokhoz az időkhöz képest a fejlődés. Sajnos én a korosztályomban "fehér hollónak" számítok. Az unokáim viszont néhány évesen már kezelték az okostelefont.
2016. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

pont ezért van, hogy az emberek lassan élőben nem is kommunikálnak egymással, mert mindenki azt a rohadt telefonját nyomkodja. Nem látni egy normális, könyvet olvasó fiatalt sem a bkv-n, mert mindenki a telefonját nyomkodja ezerrel. Lehet én vagyok a maradi, de szerintem rohadtul bosszantó. Vagy amikor egy étteremben egy pár leül vacsorázni és mindketten a telefonjukat nyomkodják, ahelyett, hogy egymásra néznének és beszélgetnének.

Régen tudtak az emberek ismerkedni, a valóságban élni, leszólítani egy lányt az utcán és elhívni randira. Ma meg ezerrel élnek a társkereső oldalak, ahová el lehet bújni megszerkesztett és jól beállított fotókkal és jópofa szöveggel. Én ezért harcolok, hogy ne zombikat neveljünk a gyerekeinkből.

2016. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!