A technika jo tv? Irnatok rola velemenyt es tapasztalatokat? (Pl xbox one hoz) van belole hd es full hd?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szüleimnek az van, meg vannak vele elégedve, csak a smart funkció kicsit lassú benne,egyébként jó ár-érték arányú szerintem.
2016. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekünk 3 éve van Technika Tv. Semmi gond nem volt vele ezidáig.

A közelünkben van egy bisztró (kocsma) ott már legalább 4-5 éve van egy ugyanilyen márkájú Tv a falon. reggel 6-kor nyitnak és zárásig (este 9 óra) a Tv folyamatosan működik. Az egyik ismerősömtől kérdeztem aki ott dolgozik (mert ugye nekünk is ez van), hogy volt-e már vele valami gond - azt mondta, hogy amióta megvették és felrakták a falra azóta le sem vették, soha nem volt vele semmi gond.


Szerintem az olcsósága ellenére jó márka ez.

2016. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tesomnak is ilyen kene es nekemis ilyen tvm van es eddig semmi baj nincs vele csakamit montal h kicsit lassu pl a pendrivet dugok bele filmezni
2016. szept. 17. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Jo marka!nekem is van monitor-ban!
2016. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
noname.... samsungot vegyel
2016. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

""noname.... samsungot vegyel""



Tök mindegy!


Ugyanazokból a kínai kondikból - ellenállásokból - chipekből készült

2016. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!