Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » NAGYON FONTOOOOOOOOOOOOOOSSSS!...

NAGYON FONTOOOOOOOOOOOOOOSSSS! Sikeres az a hüllőtojás keltetési teknika, hogy házilag megcsináljuk a keltetőt egy vízzel valameddig megtelített akváriumban? Leginkább tapasztalatokat szeretnék, de jöhet bármilyen megfigyelés is!

Figyelt kérdés
Tényleg fontos!

2014. jún. 16. 13:16
 1/4 anonim válasza:
Nem kelt ki a hüllő hanem meghalt...
2014. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is vizes keltetőt használtam és nálam sikeresen kikelt a kis gekkó :) Arra kell figyelni hogy megfelelően nedves legyen a keltető közeg nehogy behorpadjon a tojás. Néha szellőztettem, ill kíváncsiságból pár naponta átvilágítottam :) a vége felé már láttam ahogy mozog bent.
2014. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jún. 16. 19:12
 4/4 anonim válasza:
Ha jól állítod be a paramétereket, akkor sikeres...egy barátomnak kikelteg a leopárdgekkók, a sisakos kaméleonok kelésére még várunk, de a tojások rendben vannak.
2014. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!