Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehetséges, hogy károsodott...

Lehetséges, hogy károsodott az alaplapi netkártya a laptopomban?

Figyelt kérdés

Most lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést, de a lényeg az lenne, hogy 10Mb/s-os netünk van és egyik pillanatról a másikra (sok óra használat után) elkezdett a net szakadozni stb. és már az elmúlt napokban csak 0,2Mb/s-al van net (néha felmegy 3-ra de nagyon ugrál és lassú) mellesleg wifiről van szó. Ha odaülök a router mellé akkor semmi baja nincs. Viszont a többi készüléken nincs ilyen problémám, ezért gondoltam, hogy nem a router-nek van problémája, és a jelerősség is maximum. Arra gondoltam, hogy a laptopban, túlmelegedés miatt sérülhetett valami.

Mi lehet a gond?



2016. szept. 19. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok netezéstől nem hiszem, hogy sérült volna. Folyton a neten lógok... Hogyan mérted le ezt a sebességet? Nem fut valami, ami nagyon "megzabálná" a neted? Torrent kliens? vírus netán?
2016. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
létezik, hogy elromlik a wifi
2016. szept. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Driver hibát is nézd meg, esetleg még az is előfordul,

hogy a gyakori csukogatástól megtört a wifi antenna

kábele.

2016. szept. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kábellel jó, akkor valszeg van egy új wifi hálózat a közelben, ami ugyanazon a csatornán van és bezavar. Nézd át, milyen hálózatok vannak a közelben és állítsd a tied egy olyan csatornára, amin kevés másik hálózat van.
2016. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!