Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzolra billentyűzet + egér...

Konzolra billentyűzet + egér csatlakoztatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Konzol vásárlás előtt vagyok, és elgondolkodtam, hogy lehetséges-e Xbox Onera vagy PS4-re egeret, billentyűzetet csatlakoztatni? Találtam a neten egy Xim 4 névre hallgató adaptert, ezzel találkoztatok már? Tapasztalatok?


[link]


Nincs most pénzem 200-300 ezer Forintért asztali PC-t plusz egyebeket (monitor, asztal, stb) vásárolni, ezért gondolkodom konzolban. Mert az asztali PC-t teljesen 0-ról kéne kezdeni, semmim sincs hozzá.



2016. szept. 20. 12:10
 1/3 DarkLantern válasza:

Szia,

A xim4-ről még nem hallottam, de lehet venni kis billentyűzetet amit a dualshock4-be tudsz bedugni. Így egyben van a kettő.

2016. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A XIM4 a legjobb, de fele annyiért ott van a CronusMAX Plus, ami ugyanazt tudja, csak a beállításokkal egy kicsit többet kell tökölni.

[link]

2016. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Az Xbox One fog kapni billentyűzet és egér támogatást. A játékokban csak akkor fogod tudni használni ha a játék támogatja.
2016. okt. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!