Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudom kikapcsolni vagy...

Hogy tudom kikapcsolni vagy át állítani a kurzort?

Figyelt kérdés
Egyszer véletlenül rosszul nyúltam rá a billentyűzetre és opciót váltott a kurzorom, de érdekes mód csak facebookon csinálja ezt sehol máshol. A probléma pedig a következő: tudjatok az alapvető villogó vonal ( | talán kurzor a neve nem ismerem az alapokat) alapjáraton villog ha nyíllal vissza léptetek a szövegben ez a vonal két betű pontosabban karakter közé beáll és közéjük tudok írni, most meg, hogy opciót váltott ha vissza léptetek akkor az adott betűt kijelöli és annak a helyére akar behelyettesíteni betűt és utána át lép a tőle jobb oldali karakterhez.

2016. szept. 1. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
"Insert" nevű billentyűt nyomd meg. Nyilak felett van az én billentyűzetemen
2016. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:
:))) OMG!
2016. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nekem egy Dell laptopom van Win 7-el ez az "Insert" pedig fent van a legfelső sorban Print Screen mellet.

Nyomkodom de nem csinál semmit. :|

2016. szept. 1. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer kell csak megnyomni.Vagy ki van kapcsolva,vagy nincs. Nyomd meg 1x,próbáld ki,ha nem jó nyomd meg még 1x
2016. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
most nem azért, de ezt az insert gombos témát nekünk tanították gimiben számtechórán...idén lesz a 20 éves érettségi találkozóm
2016. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!