Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Grafikai tudasban sok kulonbse...

Grafikai tudasban sok kulonbseg van egy full hd tv-re kotott xbox on es xbox one s kozott?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

0-15% százalék javulás lehet játékonként. Van ahol semmit nem ad az s-ben lévő plusz erő, van ahol "sokat"(30nak a 15%a azért nem olyan látványos javulás), de a legtöbb esetben valahol a kettő között.


Én One s-t vennék ettől függetlenül a helyedben, vagy megvárnám a scorpio-t

2016. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Scorpio hulyeseg tul draga meg hozza 4k tv azert meg ilyen jol nem megy mar van egy xbox one om es megvagyok vele elegedve nem vagyok grafika manias szoval nekem tokeletes meg ps2 vel is eljaccanek meg 360 is
2016. szept. 21. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha HDRt támogatja a TVd akkor elvileg szebbek lesznek a színek. A "plusz erő" ami az Sben van az pont a HDR támogatás miatt került bele és a játékok elenyésző részében vehető észre. 1-2 FPS. Mivel a játékok döntő többsége fix frameratettel fut ezért nem is nagyon lehet nagyobb. Talán a Project Cars mutogatták sokat amikor megjelent, mert abban nincs kötött framerate és abban 10+ százalékos is volt a javulás, de az egy játék. Többi játéknál ilyen 29 helyet 30 fps volt a különbség bizonyos jeleneteknél.


Azt csak mellékesen tenném, hozzá, hogy rengeteg embernek olcsó kategóriás HDTVje van és ott a konzol a legkevésbé szűk keresztmetszet.

2016. szept. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat nekem full hd lg tv van 32col es nem hdr sajna nem tamogatja de azert nekem szepek 1080p be xbox one a jatekok szoval en megelekszem vele
2016. szept. 22. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!