Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tabletet lenne érdemes...

Melyik tabletet lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új telefont, de nem akarom állandóan azt használni, mert azt is tönkretenném. Nézegettem mellé tableteket, és nem tudom melyik lenne jobb választás. Főleg netezesre, játékra és talán filmezesre használnám. A telefonom is 50 körül lesz, és most erre is kolthetek... (linkelni nem enged valamiért, bocsi)

1. Alcor Access Q111M

Az aksi erős és a mérete is tetszik, valamint az ára is barátságos.

2. Samsung T280 galaxy A 7.0

A ram nagyobb, az aksi gyengébb, viszont mégis csak Samsung.

3. Lenovo Yoga 3

A fényképező nagyon csábít (bár a telomnak 5MP-s előlapi és 13MP-s hátlapija lesz, szóval lehet nem lenne gáz ha a tablet fényképezőgépe nem túl jó.), az aksi is nagyon erős, viszont drágább mint a másik kettő.


Szóval ez a három van most, szívesen fogadok mást is, valamint véleményeket, tapasztalatokat stb. Sosem volt még tabletem, de nem akarom hogy hamar tönkremenjen ha már ennyit költök rá. Előre is köszi a válaszokat!



2016. szept. 25. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt Samsung tabletem 2 év aztán kuka de azért mert elavult. Lenovo tabletet nem vennèk szerintem nem annyira jók. Viszont ha 4 évre tervezel tabletet venni akkor egy Ipad pro 9.7-et ajánlok. Viszont ez mellett nem nagyon kell telefon neked. Vagy vehetsz egy Ipad mini 4-et az 2-3 évig még jó lesz. Az nem annyira drága és tudod úgy is venni hogy sim kártyát rakhatsz bele, akkor lesz mobilneted.

2016. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ezek közül a Samsung a jobb de 2 év.

2016. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Úristen, hát ez kicsit drágább mint amiket néztem. :'D ráadásul akárhány ilyen kérdést olvastam, senki sem ajánlja az iPadeket.

Amúgy a telefonom haldoklik, úgyhogy muszáj másikat vennem, két évig bírta ez is, bár csak 30 ezer volt.

Ja, most jutott eszembe hogy van ismerősünk aki a Samsungokat elvileg olcsóbban be tudja szerezni :'D (Anyának a 80 ezeres A5-öt anno megvette 50 ért.) Szóval lehet ezt is meg tudja szerezni olcsóbban. Akkor már lehet azt választanám. Nem baj hogy kB két évig jó, szinte minden más kütyüt így gyártanak.

Azért még várom a többi választ is :)

2016. szept. 25. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy 2 évig jó-e egy tablet,de Ipad biztos nem így van tervezve.Samsung tabletek jók szerintem,nekem is az van,bár nem nyúzom.

A kérdés az,hogy mire akarod használni.Ha tuti megbízhatót akarsz, meg olyat ami tartós,legjobban optimalizált,akkor Ipad.Persze drága,de jobban megéri.

2016. szept. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!