Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért kapcsol ki az Xbox 360...

Miért kapcsol ki az Xbox 360 Slim-em?

Figyelt kérdés
Kb 2-szer volt szétszedve mert kipucoltam egy kicsit mert full poros volt. Első szétszedés után tökéletes volt. Amikor másodszorra szétszedtem és összeraktam, bekapcsoltam és hallani lehetett hogy jelzi a gép hogy kikapcsol(magyarul kiadta azt a hangot amit szokott ha megérinted a kapcsolót). Aztán van olyan is hogy bekapcsolom és automatikusan kiadja az optikai meghajtót. :S Így használhatatlan a gép. Remélem nincs nagy baja mert nem nagyon szeretnék rákölteni. Azt is megpróbáltam hogy az előlapot más szögbe helyeztem és akkor jó volt. Vajon az előlap a rossz ?

2016. szept. 26. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd le az előlapot és úgy kapcsol be. Ha nincs baj vele akkor az a baj, hogy valahogy rosszul raktad vissza az előlapot vagy magát a gépet a dobozba és nekinyomódik a gomboknak állandóan. Ha nincs eltörve vagy elgörbülve semmi az előlapon akkor elvileg hiába veszel másikat ugyanez lesz a baj. Próbáld nagyon odafigyelve visszarakni. Ha esetleg sikerül visszarakni és nem akarod kockáztatni hogy elmozdul, akkor az előlapi gombok használatát elviekben teljesen kikerülheted ha akarod. A kontrollerrel lehet ki be kapcsolni és nyitni is a tálcát.
2016. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam azt hogy szétszedtem és lehúztam az előlapot. Így nem csinálja azt amit írtam. :P
2016. szept. 30. 14:49
 3/4 A kérdező kommentje:
És úgy se jó hogy szét van szedve és rákötöm az előlapot. :P ugyan azt csinlája :( szóval szerintem az előlap a hibás
2016. szept. 30. 14:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Én voltam a hibás! :P rosszúl raktam össze :D Most már normálisan működik.
2016. nov. 11. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!