Milyen projektort vegyek?

Figyelt kérdés

Volt ezelőtt egy kis kínai no-name projektorom de azt eladtam. Most azon gondolkodok megéri-e beruházni egy nagyobb összegű projekorba (ez nekem 100-130 dollárt jelent) ,mert ebben az árkategóriában csak 800*480p eszközök vannak. Amúgy a szobám kb. 2 m átmérőjű szóval nem nagy a hely vetíteni. Csak filmnézésre és gamingre használnám nem prezentációkhoz. Valami ötlet/tanács?


Előre is köszi.



2016. szept. 27. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy pont filmezésre és játékra kevés a 800x480-as natív felbontás.


De ha neked megfelel akkor bármi jó. Nem egy nagy technikák ezek a gépek. Nem sok kölümbség van az 50 és a 100$os gépek között. Ugyan úgy zajos, ugyan úgy hanyag össze szerelés, stb. Otthon bohockodni jó. De nagyon messze vannak a komolynak nevezhető dolgoktól.

Kínaikak közül az UNIC termékei egész korrektek mostanában.

2016. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat :)
2016. szept. 28. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!