A Samsung Tv-m, nem lapos hanem régebbi típus egyik nap még működött, este kikapcsoltam és reggel bekapcsoláskor nem volt kép. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Hang van ha csatornát váltok akkor hallom hogy azt váltja, egyedül kép nincs és a kis kerek zöld LED se világít aminek világítania kellene amikor megy a TV.

2016. szept. 29. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy elromott. Szerviz.
2016. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg panel hiba. Ha van maszek szerelő akinek van otthon ilyen panelje, akkor javítható. Egyébként már lehet nem éri meg vele foglalkozni.
2016. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

""Egyébként már lehet nem éri meg vele foglalkozni.""



Jobban megéri vele foglalkozni mint egy lapos fossal.

A lapos tévének nevezet izéket darabra gyártják és a minőséget el lehet felejteni.

A tévéknél is igaz az, (mint ahogy szinte minden elektromos cuccnál) hogy a régebbiek jobb minőségűek és tartósabbak. Érdemes megjavíttatni mert nagy valószínűséggel tovább fogja bírni mint ha egy laposat vennél. A tesóm szervize (25 éve javít) tele van 2-3 -5 éves laposokkal márkától függetlenül. Elmondta, hogy 10-15 évvel ezelőtt is előfordult, hogy egy új 2-3 éves tévé elromlott de NEM ennyi! Van egy Thomson 14 éves tévéje de nem cserélné a világ összes laposért sem!



Nem mindegy hogy 1000 tévéből 50 elromlik 2 éven belül vagy 1000- laposból 200.

A régiket még évekre és tartósságra tervezték az újakat pedig minél szebbek legyenek és minél többet "tudjanak" a minőség - tartósság mellékes.


Nemrég olvastam , hogy a modern mosógépeket például úgy tervezik a gyártók hogy azok legfeljebb 6-7 évet bírjanak csak ki hiba nélkül - bár ez is ritka. A mi forgótárcsás mosógépünk már elmúlt 20 éves és semmi gond vele.

2016. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ogon válasza:

Üdv!

Nézd meg, hátha egy másik konnektorba dugva működik-e?

Ha nem akkor érdemes elgondolkozni egy másik tv-n. Ha a tv-d HD ready felbontást tud, akkor jobb ha veszel egy full HD felbontásút, vagy esetleg ha van rá keret akkor egy 4k tv-t.Üdv

2016. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! 2 napig az volt a szitu amit leírtam, hogy csak hang volt aztán nemrég elkezdtem a kábeleket ki be húzni, mozgatni és egyszer csak vissza jött a kép, de félek hogy ha hosszabb időre ki lesz kapcsolva a TV akkor újra nem fog bejönni a kép szóval mindenképp felhívok egy szerelőt és elmondom mi a probléma.
2016. okt. 2. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!