Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 telefonom...

Samsung Galaxy S5 telefonom reggel óta nem jut tovább az ANDROID feliratnál. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A telefon klón! Már egy hete megvan, eddig semmi baja nem volt. Kiválóan működött. Reggel felkeltem, felléptem facebook-ra, néztem youtube-n 1-2 videót, aztán lehúztam a gyors menüt (vagy nem tudom, hogy mi annak a neve). A telefon képe elsötétült, és kikapcsolt. Mikor bekapcsoltam, elkezdett tölteni az android feliratig, tovább nem.

A boot menü (hangerő fel, power gomb. nem tudom, hogy mi a neve ennek a menünek) teljesen más.

Tudom. klón... Miért vettem ilyent...ezért kérlek ne szóljatok le. Viszont a válaszokat nagyon köszönöm előre is, megy majd a zöld kéz! :)



2016. júl. 4. 06:39
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudjuk mivel minden vacak klón más.. bevállaltad bebuktad (várható volt)
2016. júl. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első mondatoddal meg is válaszoltad az okot. Ezért nem érdemes venni klónt. Ha nagyzolásra kell akkor hamar be lehet bukni.
2016. júl. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most akkor milyen telefonod van? Olyat ismerek hogy: Samsung Galaxy S5, de Klón nevűt nem hallottam még.

Próbáld meg a hangerő fel, Home és a bekapcsoló gomb kombinációt. Veszteni valód nincs, hátha bejön a Recovery mód.

2016. júl. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 nem nagyzolásra "vettem". igazából kaptam. vadonatúj a telefon.

#3 gondolom egy nagyon fos vicc akar lenni a Klón telefon. De akkor leírom másképpen. Samsung Galaxy S5 telefonom van, ami egy másolat az igazi S5-ről. Ez egy koppintott mása a rendesnek. Csak rengeteg különbséggel és butított. Már vágesz?

A recovery bejön, pontosabban fekete alapon a következő menüpontok: [Recovery] [Fastboot] [Normal]

ha a recovery-t "megnyitom" akkor bejön egy android logó, de mellette egy felkiáltó jel is van. Onnantól már fingom sincs, hogy mit kell csináljak

2016. júl. 4. 08:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt írtad hogy van egy Galaxy S5-öd, aztán kiderül hogy mégsem az. úgy hogy felesleges háborognod.

Az a gond hogy az Android sem biztos hogy Android ezeknél. Próbáld ki a Normal-t, vagy a Fastboot-ot is. Vedd ki az aksit pár perre. Sok mindent nem lehet mondani, mivel semmi infó nincs csak hogy klón.

2016. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"ha a recovery-t "megnyitom" akkor bejön egy android logó, de mellette egy felkiáltó jel is van. Onnantól már fingom sincs, hogy mit kell csináljak"


Ezeknél a kínai csodáknál sose tudni, hogy kell behozni. Jó esetben van rajta recovery menü, csak elő kell csalogatni valahogyan. Nyomogasd random a gombokat (egyszerre többet is) :)


Másik megoldás: fastbootot indítasz recovery helyett, töltesz le hozzá drivert (mediatek fastboot driver kell, biztos találsz a neten), meg fastboot exét (pl. minimal adb and fastboot), és aztán a fastboot exe könyvtárában parancssorból fastboot -w parancsot kiadva elvileg végrehajtod a gyári beállítást. utána fastboot reboot, és reménykedj.

2016. júl. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 jó, igazad van. de azért lehetett volna következtetni. legközelebb figyelmesebb leszek. De, ennél éppenséggel android az android. és nem azért mert a beállításokban ott van, hogy 4.4.4, (vagy nem tudom pontosan, hogy van-e egyáltalán ilyen. azt tudom, hogy az eleje az 4.4). De egy összehasonlító videóban ott volt az andorid "száma" vagy nem is tudom mi az. A normal-lal ugyanúgy indítja el. a fastboot-nál csak írja, hogy "FASTBOOT mode". És tovább már nem lép. Hát igazából elküldhetek egy videót ami megmondja, hogy mit tud egy S5 klón. Az enyém majdnem olyan mint a videóban szereplő klón, csak több dologban jobb. (legfőképp kinézetre, de ha jól emlékszem, belsőre is)



#6 láttam egy videót ahol máshogyan csinálta meg az egészet. a hang le+power gombot nyomta. de ott valami kínai betűk jöttek elő nekem is meg neki is. a menüt ugyan úgy megtaláltam (megnézetem melyik betű hasonlít). neki összejött a hard reset, nekem csak újra indult.

Azt a fastboot indítást gépről is meglehet csinálni azzal a progival? bocsi, csak telefonokhoz annyira nem értek :D

2016. júl. 4. 17:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Kűld el azt a videót.
2016. júl. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2016. júl. 5. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!