Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek ez a gép elég...

Szerintetek ez a gép elég lesz játékokra?

Figyelt kérdés
Összeraknak nekem egy gépet mivel gamer pc-t szeretnék!A szaki akivel beszéltem azt mondta,hogy hetvenezerből összerak egyet,ami tuti visz mindent!Én csak annyit kérdeztem ennyiből milyet amikor mindenki azt mondta,hogy a gamer pc százötvenezernél kezdődik.ő erre azt mondta,hogy i3-as proci,4gb ddr4 ram,meg valami bivalyerős videókártya.Szerintetek ez eléglesz?,ha nem mi nem jó benne.A válaszokat

2016. szept. 29. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Prociból min. az I5 vagy hasonló AMD, RAM min. 8GB de inkább 16.

A káryát nem ismerjük.

2016. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mostani uj jatekokra az i5 mar nem jo valasztas sajnos. Ha modern jatekokat akarsz futtatni jo fps-el, ahhoz mar kell egy jo i5-os proci, meg egy gtx 970. Ja, es 4gb ram mar eleg keves.
2016. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
i3 nem jo* bocsi
2016. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem amire kéne:euro truck 2,gta 5 (nembaj,ha alacyony grafikán),meg city car driving.nagyjából erre kéne!Erre se jó?
2016. szept. 29. 20:02
 5/15 anonim ***** válasza:
16GB ramot jelenleg nem hasznal ki a gep, ha jatszol, tehat 8 boven eleg lesz, es DDR4 legyen.
2016. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
GTA 5 az pont az a jatek, amihez eros gep kell. i3-as procival sajnos idonkent olyan lagot kapnal, hogy elvezhetetlen lenne a jatek. Az ilyen uj jatekokhoz mar elengedhetetlen az i5, gtx 970, es alaplap ddr4 tamogatassal.
2016. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Es barmilyen "szaki" ez, o csak elakarja adni neked a cuccot. En mar annyi gepet epitettem, es teszteltem, hogy mar mindent tudok a teljesitmenyukrol, bizonyos alkatreszekkel. Ahogy mondtam egy jo minosegu i5 proci nelkul, nem fog menni a GTA 5. Egy i5 6600K procira kene alapozni.
2016. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Nemohalacska ***** válasza:

Ha nem akarsz feltolt grafikával játszani akkor a GTA 5-höz bőven jó. Nekem ennél sokkal gyengébb pc összeállításom van igaz minden minimumon beállításokon áll 1024x786 felbontáson de nem akad.


Itt az "elbírja-e a gép ezt vagy azt a játékot" kérdések mellett az a kérdés is fontos lenne hogy az illető csak játszani akar vagy még mellette retinát is akar égetni mert ha aztis akkor bizony bele kell nyúlnia a zsebébe. Sajnos sokan a minél jobban feltolt grafikából indulnak ki én speciel érdekes módon ugyanúgy letudtam lőni az embert hogy nem csillogott olyan szépen az út az esőben.


Konfigom:

AMD Athlon64 X2 6000+

4GB DDR2

NVidia GTX 560 Ti



Na lehet szörnyűlködni! :D

2016. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 nagy istván198908 válasza:

az a helyzet hogy nekem

i5 4570-es 3.2 GHz és fullon viszi a gta 5-öt

8GB HP Ram

GTX 650TI 1Gb 128Bit

MSI Z97 Gaming3 alaplap

és simán fullon viszi és az előttem hozzá szólónak üzenem hogy az amd-ből ki kell fogni mert ha mellényulsz rohadtul fájhat amikor kiég vmi főleg rossz táp esetén szoval olcsobban veszed a csere is olcsobb elre is gondolni kell

2016. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez szubjektiv, hogy valaki elturi-e, ha szetszaggat a jatek, vagy nem. En szemely szerint nem jatszanek olyan jatekkal, ami megakad. De ez en vagyok. i3 mar elavult, es nem lesz eleg az ujabb jatekokhoz, tehat hamar gondolkodnia kene a kerdezonek uj konfigon megint.
2016. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!