Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket érdemesebb megvenni?...

Melyiket érdemesebb megvenni? Oculus rift vagy HTC vive?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy a HTC nagyobb élvezetet nyújt.Ki melyiket választaná?Ár-érték arányba melyik jobb?

2016. szept. 30. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tuti a VIVE-ot.
2016. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a Vive mellett döntöttem 2 hónapja, nem bántam meg.

Rift-hez még meg kell venni a Touch-ot (kontroller) ami +200€.(+ még 1 kamera, az nem tudom mennyi). Így viszont ugyan annyi az ár. Ha ezt nem veszed meg, akkor az Oculus csak "ülő" játékokhoz használható. Próbáltam néhány Oculus játékok ReVive-el és azt kell mondjam, hogy nem rossz, de a Vive közelébe sem ér. Egy XBox kontrollerel irányítasz egy karaktert, Vive-nál pedig te vagy a karakter :D. Baromi jó amikor vannak kezeid, tized mm pontosságú követőrendszer.

Roomscale a Vive-nál egyszerűen elképesztő. Ha elég helyed van hosszá akkor még inkább. Az, hogy egy virtuális térben játszol, sétálsz, lövöldözöl, kardozol vagy bármi..Nekem csak ~2,5 x 2m helyem van, de gondolkozom, hogy átrendezem az egész szobát, vagy kidobom az ágyat. Ha külön szobában akarok használni (a gépedtől) akkor könnyebb hosszabbítani, mert csak 2 kábelt kell venni, Rift-nél meg vagy 4-et. (két 20m.es hosszabító a Vive-hoz 20K felett volt, a saját szobámba sajnos nincs hozzá elég hely, a gépet hurcolni meg fárasztó)


Ne felejtsd el a gépigényt.

2016. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!