Playstation 3-hoz olcsó játékokat hogy tudok szerezni?

Figyelt kérdés

playstation 3 kb 1 éve. Van 3 játékom. ÉS az a ba, hogy még használtan is nagyon dárghák a játékok. Egyzserüen a zsebpénzemből nem tellik rá.


MIt tudok most csinálni? Hol lehet olcson ps3 játékot kapni bp iv-ben?


Ezek a játékok érdekelnek:


uncharted 2

Red Dead Redemption

assassins creed 2

call of duty modern warfare 2


2010. ápr. 24. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lopsz!
2010. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Am miért nem adod el aztán veszel egy notebookot?


Azon is lehet játszani a net tele van játékokkal és ugyanaz..


Időb@szás...

2010. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nézz szét vaterán;)
2010. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy olcson?


Remelem tudod, hogy a jatekok melyeket leirtal azok ujak es erosen tartjak az arukat? A Red Dead Redemption meg meg ki se jott. Ajanlom, hogy inkabb csereld el a gepedet egy xboxra, mivel azon tobbnyire 2000-3000 ftal olcsobbak a hasznalt jatekok (mondjuk uncharted nincs, de gears of war ugyanolyan jo)

2010. ápr. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2. válaszoló!

Én laptopról váltottam át PS3-ra. :) És nem bántam meg, sőt.



4. válaszoló!

Xboxra szinte csak akkor olcsók a játékok, ha a netről szeded le őket.


A kérdezőnek pedig:

Adj egy e-mail címet és én dobok neked a játékokra egy árajánlatot!

Csodát ne várj tőlem, de talán tudok neked olcsóbban adni(játékokkal történő kereskedés a hobbim).

2010. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

probald meg ezt:

[link]


ez egy jatek cserelgetos oldal. mar 10-15 jatekot ''adtam-vettem'', nekem mukodik.

csak valos adatokkal regisztralj, ha kell az e-mail cimedre kuldok egy meghivot.

2010. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5.ik valaszolo. De az xbox ra sokkal olcsobban lehet jatekot szerezni mint a ps3-ra (hasznaltan az (Amazon.co.uk) a kulonbseg 2000 es 5000Ft kozott van). En mondjuk ugy oldom meg, hogy egy ismeros cimere rendelem meg Angliabol Ausztriaba es mivel ez az ismeros kb 2-3 hetente jar Bp-n mindig hozza nekem...
2010. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elég sok régebbi játék van, ami ugyanolyan jó, és azok már 2-4 ezerért meg lehet venni, ami szerintem már nem gázos, főleg, hogy újonnan.

Vagy veheted a csak kicsit régebbi játékokat használtan, és akkor kb. annyira jön ki, mint a régebbi játékok újonnan.


De ha ennyire nincs pénz játékra, akkor ne legyél telhetetlen, hogy neked a legújabbak kellenek.


Amúgy ajánlom a game.co.uk-t, ott még az újabb játékokra is nagy kedvezmény van.


És a notebook-os válaszolónak:

Gratulálok, hülye vagy.

Közel sem ugyanaz egy ps3, mint egy szaros notebook (de még egy PC sem ugyanaz). Sem grafikailag, sem játékélményre.


Amúgy meg ha már ps3 helyett kell venni valamit inkább egy xbox, azért egy notebook-nál még az is jobb, és lehet törni.

2010. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok.

Amit még előbb elfelejtettem írni, az hogy még cserélgethetsz is.

2010. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
jatekaim.hu
2010. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!