Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hordozható hangszóró 10k alatt?

Hordozható hangszóró 10k alatt?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani 10k alatt egy hangosan szóló bluetooth-os hangszórót? Nincsen kritérium a hangon kívűl.

2016. okt. 5. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a JBL Go. Az 9 ezer körül volt utoljára.Én vettem 4 ezerért az euronics-be navon-t de kritikátlan amit tud,20 perc után lemerül.
2016. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jbl go +1
2016. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
JBL clip
2016. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Zealot S5 ot ajánlom Aliexpresen 8 ezer forint( Kínából jön) a hangzása nagyon jo mély hangokat is jo adja elégé hangos lejátszik pendrivrol sd kártyáról az akku simán kibir 10-12 órát.
2016. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért csak a JBL GO aminek vállalható is a hangzása. Vagy ott a Philips Shoqbx De azthiszem az is 15-körül van. A többi amit eddig hallottam mind hulladék
2018. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!